کد خبر: 301935
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز، شهردار منطقه یک آبادان پیش از ظهر امروز سه شنبه در این آئین با قدردانی و همراهی این خیران در ارائه برخی خدمات قابل نیاز عمومی گفت: امید می رود تا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده بتوانیم در عرصه های مختلف خدمات رسانیبه شهروندان، گامهای بیشتر و مهمتری را برداریم.

محمدحسین سیادت افزود: بدون شک توسعه و رونق شهری بدون مشارکت و همراهی مردم به ویژه حمایت خیران که بدون چشمداشتی برایفراهم سازی بخشی از امکانات مورد نیاز شهروندان تلاش می کنند، میسر نخواهد بود.

وی از ساخت سرویس های بهداشتی و پارکینگ های طبقاتی به عنوان برخی خدمات ارائه شده نام برد و اظهار کرد: لزوم ساخت سرویس های بهداشتی به ویژه در نقاط پرتردد و پرجمعیت شهری یکی از مواردی بود که با همراهی تعدادی از خیران به انجام رسید.

شهردار منطقه یک آبادان از خیران خواست تا به منظور برخورداری از شهری در خور شان نام آبادان و آبادانی همکاری خود را با شهرداری همچنان ادامه دهند.

سیادت تصریح کرد: مشارکت خیران در ساخت پارکینگ های طبقاتی موجب شد تا موضوع ترافیک شهری که به سبب پارک خودروها در تمامی مکانها انجام می شد، روانتر شود که اعلام رضایت شهروندان و میهمانان از خدمات ارائه شده خود گواه این مدعاست.

ویبا بیان اینکه تمامی تلاش خود را در فراهم سازی شرایط قابل قبول و مورد استفاده شهروندان به کار خواهیم برد، گفت: همسطح سازی پیاده روها و معابر شهری و اجرای برنامه های ترافیکی از اولویت های این شهرداری در سال ۹۵ به شمار می رود.

به گزارش عصر اهواز، در پایان از خیران خدمات عمومی شهری با اهدای هدایایی تقدیر شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان