کد خبر: 301793
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز از دزفول، حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی در جمع برخی اقشار مختلف فرهنگی و اجتماعی دزفول، اظهار داشت: برای توجه و رشد و توسعه الگوی اسلام و انقلاب در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی باید به ارزش‌ها پایبند بود چرا که انقلابی بودن به معنای حساسیت داشتن نسبت به ارزش‌ها است.

وی افزود: واژه انقلاب و انقلابی بودن مطابق با رهنمودهای مقام معظم رهبری نیازمند توجه و تفسیر مناسب است و این تحلیل و تفسیر با پایبندی به ارزش‌ها و خط و مشی ولایت فقیه به عنوان شاخص‌ترین الگوی اسلامی و انقلابی ایران معاصر، امکان پذیر است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور عنوان کرد: کلام رهبری فصل الخطاب بوده و همه باید به عنوان یک معیار به آن توجه کنند و ما باید بدانیم که انقلابی بودن به معنای بد اخلاقی و دعوا کردن نیست اما باید به افرادی که از روی نا آگاهی کاری انجام می‌دهند، تذکر داد.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با درایت و هوشمندی و مطابق با نیازهای مختلف کشور، امسال را به عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری کرده است و همین مقوله توجه به اجرا و تحقق برنامه‌ها و نظرات ولایت فقیه را در اعتلای کشور و اسلام و انقلاب را به عنوان یک ضرورت مهم مطرح کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی بیان کرد: از بدو تولد و حیات انقلاب شکوهمند اسلامی، دشمن همواره و با تلاش‌های گسترده به دنبال تضعیف روحیه اسلامی و انقلابی مردم در عرصه‌ها و باورهای مختلف بوده است.

وی افزود: فرهنگ و ایجاد یک الگو و بستر مناسب ارزشی و اسلامی مهم‌ترین ابزار و عنصر ما در رشد و اعتلای منطق و گفتمان ما و مقابله با اهداف و طراحی‌های دشمن در بخش‌های مختلف داخلی و برون مرزی است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور اظهار کرد: ما باید سعی کنیم با عزت و توجه به توان داخلی روحیه اسلامی و انقلابی را خود را تقویت به مقابله با دشمن بپردازیم چرا که عزت و صلابت و اقتدار ما عامل مهم شکست دشمن در هر عرصه و منطقی است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی بیان کرد: مردم دزفول همواره از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی پیوندی عمیق با ارزش‌ها و اهداف اسلامی و انقلابی ایران معاصر داشته و دارند و این مقوله شایسته و قابل تقدیر است.

وی گفت: روحانیون و همه اقشار فرهنگی کشور به حوزه ارزش‌های اسلامی ما توجه داشته باشند و تلاش را در این راستا مورد توجه و تاکید قرار دهند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان