کد خبر: 301785
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳

عصر اهواز - در اثر این طوفان برق برخی مناطق شهر قطع شد که هشت مورد از کار افتادن آسانسور و محبوس شدن همشهریان اطلاع داده شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مقصود حق شناس در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه، طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از ۳۴ حادثه در نقاط مختلف شهر اهواز اطلاع رسانی و آتش نشانان به یاری شهروندان شتافتند.

وی افزود: این حوادث در اثر طوفانی که در حال جریان است رخ داده و به تفکیک ۱۰ مورد مربوط به سقوط تابلو های تبلیغاتی، ۱۶ مورد شکستگی و سقوط درختان در اثر وزش شدید باد بر روی وسایل نقلیه، یک مورد ریزش آوار که زنی در این حادثه مصدوم شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: در اثر این طوفان برق برخی مناطق شهر قطع شد که هشت مورد از کار افتادن آسانسور و محبوس شدن همشهریان اطلاع داده شد.

حق شناس خبر داد: به دلیل بالا رفتن آمار حوادث، آتش نشانان هم اکنون با توجه به وزش طوفان و شرایط نامساعد و غیر پایدار جوی در تمام ایستگاه های آتش نشانی در حالت آماده باش ۱۰۰ درصد بوده و برای مقابله با حوادث احتمالی در آمادگی کامل به سر می برند.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان