یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 301617
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز به نقل از خبرگزاری عربستان (واس)، ائتلاف متجاوز به یمن به سرکردگی رژیم سعودی از اجرایی شدن آتش بس در یمن از نیمه شب دوشنبه تا ظهر روز بعد پایان مذاکرات صلح این کشور که قرار است در کویت برگزار شود خبر داد. مدت مذکور در صورتی است که آتش بس تمدید نشود.

در همین حال «احمد عسیری» سخنگوی ائتلاف متجاوز به یمن اظهار داشت که ائتلاف سعودی به آتش بس در یمن پایبند است. وی همچنین مدعی شد در صورتی که حوثی ها به آتش بس پایبند نباشند ائتلاف به آنها پاسخ خواهد داد. این در حالی است که در آتش‌ بس‌ های قبلی جنگنده های عربستانی بارها آن را نقض کرده بودند.

از سوی دیگر سرتیپ «شرف لقمان» سخنگوی رسمی ارتش یمن با اعلام پایبندی ارتش و کمیته های مردمی یمن به آتش بس، بر محفوظ دانستن حق خود برای واکنش به نقض آتش بس تاکید کرد.

«اسماعیل ولد شیخ احمد » فرستاده سازمان ملل در امور یمن اوایل فروردین ماه اعلام کرد آتش بس در یمن از روز ۱۰ آوریل (۲۲ فروردین) برقرار می شود و هشت روز پس از آن نیز دور دیگری از مذاکرات صلح در کویت آغاز خواهد شد.

رژیم سعودی از حدود یک سال پیش حملات ددمنشانه ای را علیه مردم یمن آغاز کرد و پس از آنکه در رسیدن به اهداف خود ناکام ماند تصمیم گرفت با انصارالله یمن به عنوان یک جنبش تأثیرگذار در این کشور به توافق برسد.

در همین راستا عبدربه منصورهادی، رئیس‌ جمهور مستعفی و فراری یمن در نشستی با اعضای تیم سیاسی و تیم مذاکره کنندگان گفت: هیئت دولت برای صلح و توقف جنگ به مذاکرات کویت خواهد رفت.

قرار است مذاکرات صلح یمن ۱۸ آوریل در کویت برگزار شود. تاکنون بیش از ۶ هزار شهروند یمنی از زمان آغاز حمله عربستان و هم پیمانانش به یمن در اواخر ماه مارس سال ۲۰۱۵ کشته شده‌اند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان