کد خبر: 301363
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز، تیم‌های فوتبال صبای قم و سایپای تهران غروب جمعه در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم بیست و پنجمین بازی فصل خود را برگزار کردند که پیروزی در این بازی با صبای قم بود.

در این مسابقه صبا موفق شد با ارائه یک بازی برتر با نتیجه عجیب و دور از انتظار ۴ بر صفر نارنجی پوشان سایپا را شکست دهد و با کسب این برد به روزهای دور از پیروزی خود خاتمه دهد.

در این بازی ابتدا اکبر صادقی در دقیقه ۳ با پاس فرید کریمی و جای خالی محمد قاضی با ضربه‌ای زمینی صبا را به گل رساند و سپس نوبت به فرید کریمی رسید تا در مصافی تک به تک با راتکو دوجکوویچ دروازه بان سایپا در دقیقه ۱۴ با ضربه چیپ گل دوم را به ثمر برساند.

این پایان کار صبا و سایپا در نیمه نخست نبود و در دقیقه ۳۵ پاس زیبای محمد قاضی پشت مدافعان به فرید کریمی رسید و ین بازیکن گل سوم صبای قم را وارد دروازه تیم مجید جلالی کرد.

در نیمه دوم سایپا حامد فلاح زاده را به جای دروازه بان خارجی خود به میدان فرستاد اما فلاح زاده نیز در نیمه دوم و در دقیقه ۷۳ با شوت مهار نشدنی و روی پای اکبر صادقی تسلیم شد تا گل‌های صبا به عدد ۴ برسد.

میلاد فراهانی، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، داود بهادری، محمدامین آرام‌طبع، فرشید باقری، اکبر صادقی (۸۹- سامان آقازمانی)، ابوالفضل ابراهیمی (۸۲- سید مهدی حسینی)، فرید بهزادی‌کریمی، کریم اسلامی (۷۵- محمد بایوج رضایی) و محمد قاضی بازیکنان صبای قم در این بازی را تشکیل دادند.

برای سایپا نیز در این مسابقه راتکو دوجکوویچ (۴۶- حامد فلاح زاده)، وحید اسماعیل بیگی، روزبه شاه علی دوست (۵۴- محمد سلطانی مهر)، مجید ایوبی، علی زینالی، ابراهیم صادقی، مهدی ترابی، امین جوادی، حامد شیری، علی قلی زاده (۵۹- غلامرضا رضایی) و میلاد میداوودی به میدان رفتند.

پیام حیدری قاضی این مسابقه بود و به محمد اسماعیل بیگی، مجید ایوبی و راتکو دوجکوویچ از سایپا و فیلیپه ماچادو از صبای قم اخطار داد و محمدرضا امینی و مهدی الوندی کمک داوران این مسابقه بودند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان