یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 301358
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز، قرعه کشی رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سه شنبه در هتل ماندارین کوالالامپور برگزار خواهد شد.

سامی جابر و پارک جی سونگ به همراه داتو ویندسور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا، حاضران در مراسم قرعه کشی خواهند بود.

در این مراسم همچنین ۱۲ مربی تیم های راه یافته به مرحله سوم هم حضور خواهند داشت.

داتو ویندسور جان گفت: خوشحالیم که دو سفیر فوق العاده فوتبال آسیا در این مراسم با ما خواهند بود. هم سامی جابر و هم پارک جی سونگ در جام های جهانی گذشته تاریخ سار بوده اند.

وی افزود: سامی جابر در چهار دوره رقابتهای جام جهانی شرکت داشته اند و پارک جی سونگ هم در سه دوره رقابتهای جام جهانی گلزنی کرده است.

سامی جابر در ۱۵۶ بازی برای تیم ملی عربستان ۴۶ گل به ثمر رسانده است و در جام های جهانی ۱۹۹۴ (آمریکا)، ۱۹۹۸ (فرانسه)، ۲۰۰۲ (ژاپن و کره جنوبی) و ۲۰۰۶ (آلمان) بازی کرده است.

پارک جی سونگ هم در ۱۰۰ بازی برای کشورش به میدان رفته و در جام جهانی ۲۰۰۲ با تیم ملی کشورش چهارم شد. وی همچنین در جام های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ هم برای کره جنوبی به میدان رفته است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان