کد خبر: 301131
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز، علی کفاشیان در این مورد گفت: در بحث انتقال مطالبات فدراسیون فوتبال از فیفا، روز گذشته اشاراتی به موضوع سوئیفت شد که نیاز به ارائه توضیحاتی دارد. اول اینکه انتقال پول فدراسیون فوتبال از فیفا هیچ ارتباطی به موضوع سوئیفت نداشته و  دوم اینکه این موضوع یک بحث تخصصی است که در حوزه بانکی مطرح می شود و اصولا فدراسیون فوتبال و رسانه های مربوط به ورزش اطلاع چندانی از آن ندارند.

وی درادامه بیان کرد: روز گذشته و در زمان انجام مصاحبه، خبرنگاری از من پرسید که با توجه به رفع مشکل سوئیفت، چرا فدراسیون فوتبال همچنان از دریافت مطالبات خود از فیفا دچار مشکل است؟ که در پاسخ به این سوال عنوان شد که این یک موضوع خبری است و گویا سوء تفاهماتی را به وجود آورده و نیاز به توضیحاتی دارد و آن اینکه دریافت مطالبات فدراسیون فوتبال از فیفا به هیچ عنوان به این موضوع ارتباطی پیدا نمی کند.

وی در پایان افزود: در حال حاضر به دنبال دریافت مطالبات مالی خود از فیفا هستیم ضمن اینکه با توجه به مشکل به وجود آمده اعتراض خود را به عدم پرداخت به موقع طلب های مالی خود به فیفا ارائه کرده ایم که امیدواریم هرچه زودتر این مشکل رفع شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان