کد خبر: 301059
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲

عصر اهواز - مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان از وجود حدود 6 هزار حسینیه وقفی و غیروقفی در این استان خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حجت‌الاسلام محمدحسین بلک عصر امروز در همایش «منادیان اقدام و عمل» با تاکید بر حضور روحانیون در اجرایی کردن شعار سال مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در هر منطقه‌ای که یک روحانی حضور داشته باشد جلوی نفوذ فرهنگی دشمن در آن منطقه گرفته می‌شود.

وی افزود: مردم خوزستان مردم ولایتی و عاشق اهل‌بیت عصمت و طهارت هستند و این موضوع به خوبی و در جای جای این استان قابل مشاهده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان اضافه کرد: هم‌اکنون حدود شش هزار حسینیه وقفی و غیروقفی در این استان وجود دارد که از این نظر این استان رکورددار تعداد حسینیه در دنیای اسلام است.

بلک یادآور شد: این موضوع نشان دهنده علاقه و ارادت مردم این استان به مسائل مذهبی و دینی است.

وی با بیان این که در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار طلبه در این استان مشغول تحصیل است، تصریح کرد: استفاده از این ظرفیت عظیم در دستور کار این سازمان قرار دارد و در حال حاضر نیز از بعضی از این طلاب برای تبلیغ در برخی از مناطق استان استفاده می‌شود.

وی در ادامه افزود: استفاده از شیوه‌های جدید تبلیغی و همچنین اعزام روحانیون مبلغ از جمله کارهایی است که در این سازمان در حال انجام است.

این مسئول در پایان بیان کرد: تلاش داریم که در سال جدید تعداد روحانیون مبلغ را در این استان افزایش داده و در کنار افزایش کمی به دنبال کیفی‌سازی برنامه‌های این سازمان در سطح استان نیز هستیم.

 منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان