کد خبر: 300874
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز، سرهنگ محمد علی میری امشب در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات و نهادهای دولتی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بسیج ظرفیت بسیار زیادی دارد که در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته می تواند به بهترین شکل در راستای اجرای این سیاست ها پیش قدم باشد.

وی افزود: ذره ای کوتاهی در راستای تبیین منویات رهبری معظم انقلاب آن هم در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است پذیرفته نیست و باید بسیجیان این جهادگران ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی به بهترین شکل در این سنگر کوشا باشند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش بسیج در آگاهی‌سازی مردم در ارتباط با اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: نباید بگوئیم بسیج در متن جامعه است بلکه خود بسیج متن جامعه هست و باید از این جایگاه والا به بهترین شکل در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد.

وی تاکید کرد: ایران اسلامی اکنون نیازمند نگاه جهادی است، باید مردم و مسئولان با همدلی و نگاهی وحدت جو، حرکت جمهوری اسلامی ایران را ضمن حفظ از گزند دشمنان، به جلو پیش ببرند.

سرهنگ میری گفت: بدانید جایگاه بسیج در اقتصاد مقاومتی بر هیچ کس پوشیده نیست، مسأله تحریم موضوع جدیدی نیست، در تمام این سال ها استکبارجهانی و به ویژه آمریکا تلاش کرده در راستای اعمال تحریم ها، مشکلاتی برای انقلاب اسلامی به وجود آورد اما نامگذاری هوشمندانه سال های اخیر با عناوین اقتصادی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانگر اهمیت موضوع اقتصاد است.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی راهی برای جداسازی ایران اسلامی از وابستگی به غرب و دولت های زورگو است، اقتصاد مقاومتی راه نجات و تکمیل کننده حرکت استقلال طلبی ایران اسلامی برای مردمان این دیار است که باید بسیج این سرمایه ارزشی و ماندگار تکمیل کننده آن باشد.

به گزارش عصر اهواز، در ادامه این نشست شورای برنامه ریزی حوزه صاحب الزمان (عج) ادارات کل با حضور فرماندهای پایگاه های مقاومت بسیج ادارات و نهادهای دولتی سیستان و بلوچستان برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان