یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 300632
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳

عصر اهواز - مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی بارش پراکنده در روز طبیعت، گفت: بارش‌ها به میزانی نیست که مانع تفریح شهروندان باشد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کوروش بهادری گفت: فردا (۱۲ فروردین ماه) آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و گاه با افزایش ابر و وزش بادهای قابل محلاحظه پیش‌بینی شده است.

وی افزود: روز ۱۳ فروردین ماه و همزمان با روز طبیعت نیز آسمان استان خوزستان قسمتی تا نیمه‌ابری و گاه افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان همراه با وزش باد قابل ملاحظه پیش‌بینی می‌شود.

بهادری ادامه داد: بارندگی‌ها در روز طبیعت به میزانی نخواهد بود که مانع تفریح شهروندان باشد.

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته بهبهان با ۲۹ و ایذه با ۶ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنکترین نقاط استان گزارش شدند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۲۴ تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.منبع: خبرگزاری ايسنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان