کد خبر: 300616
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲

عصر اهواز - مدیر شعب بانک شهر در خوزستان از فعال بودن شعب بانک شهر در سراسر استان در روزهای 12 و 13فروردین 1395 خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فرید جلالی مدیر شعب بانک شهر در استان خوزستان گفت : به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی ، همه شعب بانک شهر در استان موظف هستند در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین خدمات بانکی و درخواست وجوه نقد مراجعه کنندگان را تامین کنند.
وی گفت: شعب بانکی بانک شهر در طول روزهای تعطیلات نوروزی بجز اول فروردین مشغول ارائه خدمات به عموم شهروندان بوده و به دلیل ارایه خدمات بهنگام از جمله تامین پول نقد از طریق خودپردازها ، بیشترین رضایت مندی مردم از این بانک بوده است.
مدیر شعب بانک شهر در استان خوزستان افزود: همه خودپردازهای بانک شهر در شهرهای خوزستان در طول تعطیلات نوروزی با نظارت کامل فعال بوده و پول نقد مردم را تامین کرده اند.
وی گفت: پیشخوان های شهرنت نیز که حدود ۶۵درصد یک شعبه بانکی را انجام می دهند به صورت ۲۴ساعته در طول روزهای تعطیلات نوروزی بدون وقفه فعال بوده و به مردم خدمات بانکی ارائه کرده اند.
جلالی با اشاره به برنامه ریزی قبلی مدیریت این بانک برای ارایه خدمات بانکی در طول تعطیلات نوروزی ۱۳۹۵ ابراز امیدواری کرد شعب بانک شهر بتوانند رضایت مندی عموم مردم را جلب کرده باشند.
در همین حال در طول ایام نوروزی گزارش هایی از نارسایی ارایه خدمات بانکی و تامین نشدن پول نقد و اسکناس نو در شعب و خودپردازهای بانک ها در استان خوزستان دریافت شده بود.منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان