کد خبر: 300389
تاریخ انتشار: جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

میزان بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان از روز ۲۷ اسفند تا سوم فروردین امسال ۲۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛  از  ابتدای فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان  تا روز سوم فرودین ۲۲۶ هزار و ۶۹۳ نفر از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کرده‌اند که رشدی ۲۵ درصد نسبت به مدت مشابه داشته است

از مجموع بازدیدکنندگان جاذبه‌های گردشگری استان گلستان ۵۰ هزار و ۲۹۰ نفر در روز سوم فروردین از جاذبه‌های استان گلستان بازدید کردند.

از مجموع بازدیدهای جاذبه‌های گردشگری استان گلستان۹ هزار و ۴۵۰ بازدید از جاذبه‌های شهرستان آزادشهر،۵۶ هزار و ۸۳۶ بازدید از جاذبه‌های شهرستان آق قلا،۴ هزار و ۹۷۹ بازدید از جاذبه‌های شهرستان بندرگز و ۴۹ هزار و ۹۳۰ بازدید از جاذبه‌های شهرستان بندرترکمن بوده است.

شهرستان رامیان ۲ هزار و ۶۳ بازدید، شهرستان علی آبادکتول ۳۰ هزار و ۲۲ بازدید، شهرستان کردکوی یک هزار و ۹۷۲ بازدید، شهرستان کلاله ۱۱ هزار و ۷۹۶ بازدید را به خود اختصاص داده است.

جاذبه‌های شهرستان گالیکش ۱۰ هزار و ۳۷۶ بازدید، جاذبه‌های شهرستان  گرگان ۳ هزار و ۹۲۱ بازدید، جاذبه‌های شهرستان گمیشان یک هزار و ۴۵۵ بازدید، جاذبه‌های شهرستان گنبدکاووس ۳۲ هزار و ۲۲۱ بازدید داشته است.

جاذبه‌های شهرستان مراوه تپه ۷ هزار و ۷۰۸ بازدید و جاذبه‌های شهرستان مینودشت ۲ هزار و ۴۱۲ بازدید داشته است.

انتهای پیام/منبع: باشگاه خبرنگران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان