یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 300168
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

شهیار میرخشتی در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴۱ پایگاه شهری و جاده ای در استان فعال هستند.

وی افزود: در ۲۰ یادمان استان پزشک، دارو، پرستار زن و مرد، کارشناس محیط و بیماری ها و آمبولانس مستقر شده است تا به راهیان نور و مردمی که به مناطق عملیاتی سفر می کنند در سریع ترین زمان ممکن خدمات رسانی صورت بگیرد.

رئیس فوریت های پزشکی خوزستان تصریح کرد: پنج ایستگاه سلامت نوروزی در قالب اتوبوس آمبولانس در ورودی های استان استقرار پیدا کرده است.

میرخشتی بیان کرد: بیش از ۳۰ مکان استقرار موقت در استان به منظور خدمات رسانی مطلوب به مهمانان نوروزی مهیا شده است.

وی خبر داد: در حال حاضر ۶۷ خودروی هایس، ۱۰ اتوبوس آمبولانس، ۱۴ کمک دار هیلوکس، ۱۲ موتورلانس و دو آمبولانس هوایی برای خدمات رسانی در حالت آماده باش هستند.

رئیس فوریت های پزشکی خوزستان یادآور شد: در این مدت یک هزار و ۴۶ نفر در سراسر استان در قالب فوریت های پزشکی مشغول خدمات رسانی به مسافران هستند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان