کد خبر: 300165
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

حمیدرضا گودرزی در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: از ۲۵ اسفند سال جاری جمعیت بسیاری از کاروان های راهیان نور سراسر کشور برای بازدید مناطق جنگی در استان خوزستان حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه تقریبا موج شدید این حضور از ۲۷ اسفند ماه شروع شده است، افزود: پنج پادگان در اندیمشک به استقبال راهیان نور رفته و میزبان آنها هستند که مهمترین آنها دوکوهه است. به هر حال در زمان جنگ یادگاران دفاع مقدس بسیاری در این منطقه داشتیم.

فرماندار اندیمشک تصریح کرد: تا به حال کاروان های راهیان نور بسیاری در اندیمشک حضور پیدا کرده و خوشبختانه مردم این شهر و همچنین مسئولان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی استقبال خوبی از این مسافران راهیان نور داشته اند.

گودرزی بیان کرد: ایمنی جاده یکی از فعالیت های اولویت دار در ستادهای اسکان نوروزی اندیمشک بود که پیرو دستور استاندار آن را با جدیت پیگیری کردیم.

وی عنوان کرد: برای ایام نوروز گشت های پلیس را اضافه کردیم و در این مدت ۱۵ گشت محسوس و نامحسوس در جاده های مختلف شهرستان مستقر شده است.

 فرماندار اندیمشک یادآور شد: ایمنی جاده ها در اندیمشک یک سری اشکالات داشت که راه و شهرسازی استان آنها را تا حدودی برطرف کرد. همچنین بحث خط کشی جاده ها و استقرار کمپ اکیپ های هلال احمر و اورژانس در پل زال و پلیس راه را نیز پیگیری کرده ایم.

گودرزی تاکید کرد: همه امکانات شهرستان اندیمشک بسیج شدند تا با بروز کمترین مشکلات میزبان مهمانان نوروزی باشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان