کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 300156
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

عباس نعمت زاده در گفتگو با عصر اهواز با اشاره به اینکه اسکان فرهنگیان، میهمانان و راهیان نور آموزش و پرورش  استان از ۲۷ اسفند سال گذشته آغاز شد، اظهار کرد: امسال ستاد اسکان این اداره کل به عنوان ستاد ناظر و هماهنگ کننده و ۴۰ ستاد در سطح مناطق و شهرستان های استان فعالیت می کنند.

وی افزود: در ایام اسکان نوروزی سال جاری تعداد سه هزار فرهنگی خوزستانی در ۴۱ ستاد اسکان و یک هزار و ۲۱۷ مدرسه به میهمانان نوروزی وکاروان های راهیان نور خدمت رسانی می کنند.

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: تعداد یک هزار و ۲۱۷ مدرسه برای اسکان تعیین و تجهیز شده و تعداد ۱۱ هزار و ۱۷ کلاس نیز در قالب ۳۵۰ اتاق ویژه، دو هزار و ۱۵۰ اتاق درجه الف، چهار هزار و ۱۵۰ اتاق درجه ب و  چهار هزار و ۳۶۷ اتاق درجه ج داریم.

نعمت زاده بیان کرد: تعداد سه هزا نفر نیرو از فرهنگیان استان به عنوان عوامل ستادی، اجرایی و خدماتی در ایام اسکان به طور شبانه روزی فعال هستند و ۱۵ مرکز رفاهی و ۹ مرکز درمانی نیز خدمت رسانی می کنند.

وی عنوان کرد: در تمام مدت اسکان تیم های ارزیابی بر نحوه پذیرش اسکان و ارائه خدمات نظارت و با هماهنگی های لازم تعدادی از مسئولان استانی و محلی نیز از ستادها و تعدادی از مدارس مجری اسکان بازدید می کنند.

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خوزستان خبر داد: تا به امروز بیش از ۲۰۱ هزار مهمان نوروزی در ستاد آموزش و پرورش خوزستان پذیرش شده اند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان