کد خبر: 300111
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

یوسف پريدار در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: علاوه بر بیمارستان دولتی، بیمارستان های خصوصی و نظامی مستقر در دزفول با آماده سازی تجهیزات لازم آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به آمادگی درمانگاه های بخش خصوصی دزفول در ایام تعطیلات نوروز افزود: علاوه بر ظرفیت درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی، درمانگاه های بخش خصوصی نیز برای خدمات رسانی به مسافران در ایام نوروز اعلام آمادگی کرده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول همچنین گفت: تعرفه ویزیت و تزریق آمپول در مراکز درمانی بخش دولتی و خصوصی یکسان است.

پريدار  با اشاره به کمبود ۵۰۰ تخت بیمارستانی در دزفول تصریح کرد: با توجه به سفر تعداد زیادی از مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور به این شهرستان، کمبود تخت بیمارستانی در دزفول در این مدت بیشتر مشاهده خواهد شد و چون ورود گسترده بیماران سرپایی به بیمارستان ها خدمات رسانی به بیماران را مختل می کند بنابراین از ظرفیت درمانگاه های بخش خصوصی دزفول برای خدمات رسانی به بیماران سرپایی استفاده می شود.

وی همچنین به آمادگی شبانه روزی اورژانس ۱۱۵ دزفول در ایام تعطیلات نوروز اشاره کرد و افزود: یک فروند بالگرد اورژانس ۱۱۵ نیز برای انتقال مصدومان و بیماران احتمالی مناطق کوهستانی و صعب العبور دزفول پیش بینی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با بیان اینکه دو بخش کوهستانی سردشت و شهیون دزفول بیشترین تراکم مسافر در ایام نوروز را دارند، یادآور شد: بنابراین مرخصی پرسنل درمانی و اورژانس شاغل در این دو بخش لغو شده تا شبانه روز در خدمت مسافران و مردم باشند.

پريدار گفت: به طور کلی مراکز درمانی شهرستان دزفول در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران در ایام نوروز به سر می برند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان