کد خبر: 300101
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش “عصر اهواز“، اخراج آنچلوتی از رئال مادرید برای رونالدو و دیگر ستارگان این تیم گران تمام شد و آنها در صفحات اجتماعی خود به این مساله واکنش منفی نشان دادند. رونالدو با بنیتس روزهای خوبی را سپری نکرد اما با آمدن زیدان اوضاع برای او بهتر از گذشته شده است.

زیدان در دو بازی اخیر رئال از رونالدو در نوک حمله استفاده کرده است در حالیکه آنچلوتی با این ایده زیدان موافق نیست. او در ستون هفتگی خود در سینا اسپورت نوشت:” رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ و بی شک برترین مهاجم تاریخ فوتبال است. تاکنون با فوتبالیستی همچون او کار نکرده ام. معتقدم بهترین مهاجم تاریخ فوتبال باید در زمین آزادی عمل داشته باشد و نباید او را در منطقه خاصی محدود کرد.

وقتی به رئال آمدم، کریستیانو در قسمت چپ فاز تهاجمی بازی می کرد اما خیلی زود فهمیدم که باید به او آزادی بیشتری در زمین بدهم. رونالدو در تیم من در همه قسمت های فاز تهاجمی حضور داشت و حتی در برخی بازی ها نقش هافبک بازیساز را بر عهده می گرفت. او اگر آزاد باشد خواهد توانست همه توانایی هایش را بروز دهد. رونالدو هنوز مهاجمی غیرقابل پیش بینی است و همین مساله او را از سایرین متمایز می کند.”منبع: واحد مركزي خبر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان