کد خبر: 299887
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده شامگاه چهارشنبه در آخرین جلسه شورای اداری عنوان کرد: کاری که بخواهد تاثیرگزار باشد باید با قصد صحیح انجام شود و اینکه نفس کار نیز صحیح باشد. عمر هر انسان پایان پذیر است و امیدوارم  کارنامه همه ما سفید باشد.

وی افزود: مهم ترین اتفاق سال جاری انتخابات بود. آنچه در این مبحث بسیار مهم بود قانون گرایی بود که در همه مراحل دیده می شد.

آیت الله حسن زاده با بیان اینکه قانون گرایی به این معنا نیست که کسی به اجرای قانون و نحوه اجرای آن اعتراض نداشته باشد، گفت: قانون گرایی به معنای قرار دادن عمل فردی و اجتماعی مطابق قانون است، این مسئله نشان دهنده اجرای صحیح نهادینه شدن دموکراسی در کشور ما است.

 امام جمعه موقت اهواز  با ابراز امیدواری از رسیدن به توسعه سیاسی در استان عنوان کرد: به طور حتم مرحله دوم انتخابات نیز به خوبی برگزار می شود و ما نیز شاهد حضور حداکثری مردم نیز باشیم. در این مقطع زمانی خواهان حضور آحاد بیشتری از جامعه هستیم اما همین میزان حضور نیز در مقایسه با سایر کشورها بسیار مناسب است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص روحیه انقلابی بین مردم و مسئولان گفت: به طور حتم در صورتی که روحیه انقلابی در اقتصاد ما رعایت شود از این پس اقتصادی پویا خواهیم داشت و این اقتصاد در خدمت مردم خواهد بود. این مسئله در بحث هسته ای رعایت شد و در این زمان کشور ما جز ۱۰ کشور برتر دنیا محسوب می شویم.

آیت الله حسن زاده اظهار کرد: خوزستان افتخار میزبانی زائران راهیان نور را دارد، البته این مسئله تلاش مضاعف مسئولان استانی را می طلبد. با توجه به ایهام در خصوص بحث حج احتمالا درخواست سفرهای عتبات عالیات افزایش خواهد یافت. امیدوام راه سوسنگرد به چذابه را هموار کنیم.  

 امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: بحث خدمات رسانی به زائران اربعین به آبروی استان تبدیل شده است و خوشبختانه مردم استان در این زمینه بسیار ستودنی وارد عمل شدند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان