کد خبر: 299873
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

حسین برون در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: امروز امنیت و آرامش خود را در کشور جمهوری اسلامی ایران مرهون امام راحل، خون شهدا و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم. بنابراین اول فروردین سال آینده به منظور احترام به مقام شامخ شهدا، گلزار شهدای اهواز را با اهدای گل و گلاب عطرآگین خواهیم کرد.

وی افزود: برای امروز (پنج شنبه آخر سال) به منظور رفاه حال شهروندان هماهنگی های لازم را با دستگاه های مرتبط مانند اتوبوسرانی، تاکسیرانی و آتش نشانی برای استقرار ماشین های بیشتر برای خدمات رسانی مطلوب و هماهنگی با نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای تامین امنیت و کنترل ترافیک انجام داده ایم.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز تصریح کرد: تمهیدات لازم برای میزبانی از شهروندان (زائران اهل قبور) در روزهای پایانی سال در آرامستان های اهواز (بهشت آباد) فراهم شده و امیدوارم بتوانیم موجبات رضایت شهروندان این شهر را فراهم کنیم.

برون عنوان کرد:‌ طی روزهای اخیر با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نسبت به غبارروبی (شستشوی) قبرها و همچنین جداول بهشت آباد و خیابان های آرامستان اقدام کردیم. البته هرس درختان محوطه، کاشت گل و خط کشی خیابان های محوطه نیز از دیگر اقدامات انجام شده این سازمان در آستانه سال نو است.

وی بیان کرد:‌ این سازمان در صورت نیاز آمادگی استقبال از مهمانان نوروزی را در مسجد خود دارد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان