کد خبر: 299859
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

علی اکبر ذاکری در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: مسابقه محله به دلیل آنکه سال ها است بر روی آنتن شبکه دو سیما از نقاط مختلف کشور اجرا می شود از محبوبیت خاصی در بین هموطنان شهرستانی برخوردار است.

وی گفت: هم زمان با حرکت پرشور و معنوی کاروانان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب، شبکه دو سیما با همکاری مرکز بسیج صدا و سیما تصمیم به اجرای این برنامه در مناطق عملیاتی که ویژه ایام نوروز است گرفت.

ذاکری افزود: این تصمیم بعد از انجام مراحل کارشناسی، گرفته شد و امروز اولین اجرای این برنامه در یادمان شهدای شلمچه انجام شد که با استقبال خوبی نیز همراه بود.

تهیه کننده مسابقه محله تصریح کرد: این برنامه به دو شیوه ضبط ویژه نوروز و همچنین اجرای زنده همراه است.

ذاکری به تعداد قسمت های این برنامه نیز اشاره کرد و گفت: مسابقه محله در ۱۵ قسمت ۱۵ دقیقه ای تولید و پخش خواهد شد.

وی، هدف و انگیزه کارشناسان این برنامه و دیگر مسئولان در اجرای مسابقه محله در مناطق عملیاتی را یادآوری خاطره شهدا دانست و افزود: پاسداشت شهدای دفاع مقدس و نشان دادن زیبایی حضور کاروانان راهیان نور در دیار عشق و شهادت باعث شد که ما و همکاران و مسئولان تصمیم به اجرا و ضبط این برنامه جذاب و پرنشاط را در مناطق عملیاتی داشته باشیم.

تهیه کننده مسابقه محله گفت: اجرای این برنامه طبق معمول توسط مسعود روشن پژوه انجام می شود.

وی، آیتم های این برنامه را انگیزه، بازی، شادی و تماشا عنوان کرد و گفت: تمامی این برنامه ها متناسب با فرهنگ دفاع مقدس و با یک سری بازی های مخصوص فراهم شده است.

تهیه کننده برنامه مسابقه محله در پایان گفت: اجرای دوم این برنامه ۲۷ اسفندماه سال جاری در محل یادمان علقمه ساعت ۱۱ تولید و ضبط خواهد شد و از همه علاقه مندان به این برنامه و کودکان و نوجوانان دعوت می کنیم در محل مذکور حضور پیدا کنند.  همچنین اجرا و پخش زنده در همان روز ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما انجام خواهد شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان