کد خبر: 299821
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز چهارشنبه در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشواره قرآن و عترت  و نماز که در محل سالن سپاه این شهرستان برگزار شد، ضمن خوش آمد گویی و عرض خیرمقدم به قرآن دوستان و تربیت شدگان مکتب قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اظهارکرد: صحبت در مسائل قرآنی و علوم قرآنی خیلی فراوان و گسترده است.

وی در ادامه با اشاره به بعد فرهنگ قرآنی در شهرستان شادگان اشاره کرد و افزود: این شهرستان در حیطه مسائل فرهنگی و قرآنی رتبه های بالایی نسبت به سایر شهرستان های استان دارد که تمام فعالیت هایی که سطح شهرستان و در حیطه قرآنی انجام می شود به خوبی جایگاه قرآنی استان را بالا برده است.

امام جمعه شادگان ادامه داد: ظرفیت ها و اقدامات قرآنی و فرهنگی که در این شهرستان توسط تشکل های مختلف به ویژه اداره آموزش و پرورش انجام می شود، جای تقدیر و تشکر دارد زیرا تربیت فرزندان قرآنی و اهمیت دادن به مکتب قرآن کریم و آموختن احکام قرآن کریم برای نسل جوان بسیار ارزشمند است.

شرفی در پایان این مراسم گفت: ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در سطع مدارس بهترین راهکار مقابله با جنگ نرم است و مدارس باید جوانان را به سمت برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی و دینی ترغیب و تشویق کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان