کد خبر: 299815
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز آیت الله محمد حسین اختری شامگاه سه شنبه در سخنان خود در مراسم اهدای جایزه باروت خیس در سالن همایش شهید جهان آرای قرارگاه شهید باکری خرمشهر، گزینه سفر در قالب کاروانهای راهیان نور را انتخابی مناسب و خوب خواند و آشنایی با راه شهدا و ایثارگران که از برگزیدگان الهی هستند را از مهم‌ترین اهداف این سفر معنوی برشمرد.

دبیر‌کل مجمع جهانی اهل ‌بیت (ع) همچنین بر تداوم پیروزی‌های امت اسلام در طول تاریخ تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی و مردم مسلمان از اول قرن ۱۵ تا به امروز پیروز بوده و اسلام نیز در حال گسترش است و نصرت خداوند برای مسلمانان و پیروان اهل بیت (ع) روز به روز بیشتر شده است.

وی ادامه داد: در تمام این مدت ملت مسلمان در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادند و نیرنگ‌ها را تبدیل به پیروزی کردند و خداوند پس از پیروزی‌ها نعمت‌های بسیاری را به آن‌ها ارزانی کرد.

آیت الله اختری اظهار کرد: امروز آثار مقاومت، ایستادگی در سراسر دنیا با مکتب اهل بیت (ع) در حال گسترش است.

دبیر‌کل مجمع جهانی اهل ‌بیت (ع) بر شکست توطئه‌ها و حرکت‌های دشمنان در مسیر ضربه زدن به اقتدار انقلاب اسلامی و امت اسلام تاکید و عنوان کرد: توطئه‌های اسرائیلی و آمریکایی، آل سعود، خلیفه و سایر مستکبران مستبد و جنایتکارانی که گروه تروریستی داعش را به کار رفته‌اند با حرکت اسلام ناب، تاریخشان همچون تاریخ صدام محکوم به شکست است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان