یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 299769
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، ماندانا نوین عصر امروز دوشنبه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دزفول که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۷۲ فروشگاه عرضه سموم کشاورزی در دزفول فعالیت می کنند که از این تعداد تنها ۳۸ فروشگاه دارای مجوز هستند، ضمن اینکه از این ۳۸ فروشگاه نیز تنها ۲۴ فروشگاه فعال هستند.

وی افزود: در روزهای گذشته با برگزاری جلسه ای با نیروی انتظامی مقرر شد تا به این فروشگاه های غیرمجاز مهلت ۱۰ روزه ای برای مراجعه و کسب مجوز داده شود درغیراینصورت نسبت به پلمب آنها اقدام شود که پس از تعطیلات نوروز این مهلت ۱۰ روزه ابلاغ می شود.

مسئول آموزش و ترویج مدیریت جهادکشاورزی دزفول گفت: در شهرستان های دیگر حداکثر دو و یا سه فروشگاه غیرمجاز عرضه سموم وجود دارد در حالی که در دزفول به دلیل شرایط خاص کشاورزی این تعداد به ۱۴۸ فروشگاه رسیده و از آنجایی که دزفول در اکثر مواقع تامین کننده سموم کشاورزی شهرها و استان های مجاور است در صورت پلمب کردن این فروشگاه ها با مشکل مواجه خواهیم شد.

نوین بیان کرد: بنابراین با توجه به شرایط خاص دزفول باید در امر ارائه مجوز به این فروشگاه های شهرستان سهولت هایی صورت بگیرد و برخی موانع در زمینه کسب مجوز برداشته شود تا در اين زمینه دچار مشکلات بیشتری نشویم.

وی، لزوم تعامل و همکاری جمعی فرمانداری، تعزیرات، اداره بازرگانی و سایر ادارات مرتبط را خواستار شد و افزود: فروشگاه های دارای مجوز در تمام مواقع مطابق با نسخه های گیاه پزشکی سموم خودرا به فروش می رسانند در حالی که در فروشگاه های غیرمجاز این امر صورت نمی گیرد و  چون ما نمی توانیم بر این فروشگاه های غیرمجاز نظارت داشته باشیم می تواند به بحران تبديل شود.

مسئول آموزش و ترویج مدیریت جهادکشاورزی دزفول همچنین عنوان کرد: متاسفانه برخی سموم غیرمجاز و هندی که به صورت قاچاق وارد کشور می شوند نیز در این فروشگاه ها عرضه می شود.

فرماندار دزفول نیز در این نشست با ابراز نگرانی از وجود این فروشگاه های غیرمجاز عرضه سموم کشاورزی و تاثیر منفی آنها در سلامت مردم، اظهار کرد: از نظر امنیتی شورای تامین شهرستان آمادگی دارد تا نسبت به تعطیلی تمام اين مراکز غیر مجاز  در سطح شهرستان با اداره جهادکشاورزی همکاری کند و در این زمینه هیچ توجیهی را نمی پذیرد.

حبیب اله آصفی مشکلات سلامتی ناشی از فعالیت این فروشگاه ها را مهمتر از عدم برخورداری آنها از پروانه و مجوز دانست و گفت: اقدام این افراد با فروش و عرضه مواد مخدر هیچ تفاوتی ندارد بنابراین هرچه سریعتر باید نسبت به تعطیلی و نظارت بر این فروشگاه ها اقدام کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان