کد خبر: 299760
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، همزمان با حضور پرتعداد کاروان های راهیان نور از سراسر کشور، برخی افراد از کشورهای مختلف مثل گرجستان و روسیه نیز در این با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال خوزستان با رشادت های بی نظیر رزمندگان ایرانی در دفاع از خاک کشورشان آشنا شدند.

نکته ای که برای این افراد خارجی بسیار حائز اهمیت است این است که چگونه بعد از سال های سال از پایان جنگ، هنوز جوانان و نوجوانان و بسیاری از خانواده های ایرانی به این بیابان های بی آب و علف می آیند و با آرمان های این شهیدان بیعتی دوباره می بندند.

در ادامه حضور افراد از کشورهای مختلف در مناطق عملیاتی، کاروان مجاهدان عراقی که برای بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس در ایران حضور دارند، روز گذشته (یکشنبه) در یادمان شهدای عملیات کربلای ۴ حضور یافتند و امروز نیز از دیگر مناطق عملیاتی استان خوزستان دیدن کردند.

این مجاهدان عراقی در دفاع از حریم آل الله در خاک عراق در حال مبارزه با داعشی‌ها هستند و بسیاری از دوستان و همرزمان اینان به شهادت رسیده‌اند.

آنها عقیده دارند دارند با دیدن این استقبال مردمی در ایران از شهدایی که سال ها قبل در این مناطق به شهادت رسیده اند، روحیه ای دو چندان برای ادامه مبارزه با گروه های تروریستی و تکفیری که امنیت و آسایش مردم عراق و نابودی فرهنگ ناب اهل بیت(ع) را هدف قرار داده اند، پیدا کرده اند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان