کد خبر: 299748
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

طی چند روز گذشته برخی افراد در بعضی از شبکه های اجتماعی و سایتهای خبری با حمله و هجمه به شهردار اهواز، و با طرفداری از یک مسئول شهرداری که اخیرا توسط شهردار برکنار شده، بعنوان یک نیروی اصلاح طلب یاد کرده و برکناری وی را در تقابل با دولت تدبیر و امید جلوه داده اند.

ما در این نوشتار قصد بررسی و نقد عملکرد فعالیت معاون سابق خدمات شهری شهرداری اهواز را نداریم که البته درباره مشکلات بسیاری که بخاطر ناکارآمدی ها در حوزه خدماتی ایجاد شده، انتقاداتی را هم بدنبال داشته و مباحث بیشماری هم برای گفتن می باشد. اما واقعیت این است که ارتباط دادن برکناری وی به جریان اصلاحات و دولت روحانی، تحلیلی واقعی نیست.

همه کسانی که وی را می شناسند می دانند که اساساً هیچگونه سابقه اصلاح طلبی نداشته است. کسانی که وی را اصلاح طلب می خوانند و به این بهانه سعی دارند تا شهردار اهواز را در تقابل با دولت آقای روحانی قرار بدهند خوب می دانند که هیچگاه بعنوان یک نیروی اصلاح طلب فعالیتی نداشته است.

همگان می دانند سیدخلف موسوی در ۴ دولت گذشته فارغ از نگاههای سیاسی فعالیت کرده و در دوسال گذشته هم وی افرادی را با گرایش های مختلف منصوب نموده که در میان آنان، برخی جوانان اصلاح طلب هم دیده می شود.

حالا که شهردار اهواز بنا به تصمیمات مدیریتی، معاون خدمات شهری خود را تغییر داده است با اخلاق سیاسی جور در نمی آید که برکناری فردی بدون هیچگونه سابقه سیاسی بگونه ای بازتاب داده شود که انگار شهردار اهواز قصد تقابل با دولت و همفکران آن را دارد.

کسانی که این فرد را اصلاح طلب می خوانند بگویند وی در انتخابات ریاست جمهوری گذشته از چه کسی حمایت میکرده؟ یا در انتخابات ریاست جمهوری سه چهار دوره گذشته چه سابقه و حضوری داشته است؟ و همچنین مهمتر از همه آیا در انتخابات مجلس هفتم اسفند ۹۴ از لیست اصلاح طلبان حمایت کرده است؟

متاسفانه برخی افراد قصد دارند تا از فضای سیاسی موجود استفاده نموده و با موج سواری، بی آنکه حضور شناسنامه دار سیاسی داشته باشند هنگام برکناری افرادی خاص آنها را اصلاح طلب بخوانند تا بدین طریق برای شهردار و… در تقابل با دولت روحانی هزینه ایجاد نمایند. در حالیکه همگان می دانند شهردار اهواز میانه خوبی با نیروهای هوادار دولت روحانی دارد.

در نهایت شاید این افراد اگر انصاف می داشتند، لااقل بخاطر مصالح شهر هم که شده تلاش نمی کردند دولت و مدیریت شهری را در مرکز استان مخصوصاً در روزهای پایانی سال به چالش بکشند، بویژه در شرایطی که مدیریت شهری فارغ از حاشیه ها در حال اجرای پروژه های بزرگ و زیربنایی می باشد.

منبع هورنیوزمنبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان