یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 299684
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کتاب ۲ جلدی «شرح روان مغنی» و کتاب یک جلدی «بازنویسی فارسی سیوطی» از تألیفات جدید حجت‌الاسلام و المسلمین رضا حیدری رونمایی شد.

به گزارش ایسناـ آیین رونمایی این کتاب‌ها با حضور آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، در جشنواره علمی ـ پژوهشی حوزه علمیه امام خمینی (ره) اهواز برگزار شد.

آیت‌الله موسوی‌جزایری در این مراسم بر اهمیت کارهای پژوهشی و تحقیقی تأکید کرد و اجتهاد را مبنای کار دانست و یادآور شد: کار علمی نباید تقلیدی که باید تحقیقی باشد.

وی از تلاش‌های طلاب پژوهشگر مدرسه امام خمینی (ره) تشکر کرد و فعالیت‌های علمی و تحقیقی، بیان شیوا و روان و تسلط کامل حجت الاسلام و المسلمین رضا حیدری را در نگارش تحقیقات به زبان عربی فصیح مورد ستایش قرار داد.

امام جمعه اهواز و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از تلاش‌های دست‌اندرکاران برپایی جشنواره علمی ـ پژوهشی حوزه علمیه امام خمینی (ره) اهواز تشکر کرد.

همچنین در این جشنواره از تلاش‌ها و زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین رضا حیدری در عرصه تحقیق و پژوهش تقدیر به عمل آمد.​​

تبیین کوتاه و رسا با پرهیز از إطناب ممل و ایجاز مخل، تدوین نموداری مطالب کتاب با هدف بالا بردن فهم‌پذیری مطالب، ترتیب مطالب شرح منطبق بر متن کتاب و هماهنگ با آن، تسهیل یادگیری با تکمیل تقسیم‌بندی‌های کتاب و تصریح به اشکالات و توهمات مقدر، تقویت آموخته‌ها با ایجاد پیوستگی و انسجام بین مطالب کتاب و دانسته‌های نحوی پیشین، ترغیب مطالعه‌کننده به برقراری ارتباط با شرح با حفظ غلبه جانب درسنامه‌ای و گفتاری مطالب بر جانب نوشتاری، تکمیل فرآیند یادگیری با ذکر مثال‌های متنوع و متناسب با بحث، تبیین نقش کلمات خاص در جمله و بیان شاهد مثال به صورت زیرنویس در متن، توضیح و شرح متن با استفاده از برخی علایم با هدف بالا بردن سرعت انتقال مطالب و توضیح و ترجمه ابیات شاهد مثال برخی از ویژگی‌های کتاب “بازنویسی فارسی سیوطی” و کتاب “شرح روان مغنی” هستند.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان