کد خبر: 299681
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، حسین نوش‌آبادی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه فرهنگ‌سرای ملا فاضل سکرانی در شادگان اظهار کرد: ملا فاضل سکرانی ادیب ماندگاری است که به‌عنوان امیر شعرای عرب نام دارد و همه ما به وی ادای احترام داریم که به محضر شاعر فقید، این منطقه سهم ویژه‌ای در حوزه فرهنگ و ادب دارد.

وی افزود: ما هر چه داریم از اهل‌بیت(ع) است و به یاد آن روزها که جوانان این رمز و بوم با سربند یا زهرا‌(س) برای دفاع از انقلاب، نظام، دفاع از خاک و ناموس این ملت در مقابل کسانی که ابزار دست استکبار و دشمنان بودند ایستادگی کردند قدر شناسیم.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد:‌ ملت ایران اسلامی توانست در مقابل هجمه و تجاوز نظامی با شعارهای اسلامی و دینی ایستادگی کند و استکبار را شکست دهد.

نوش‌آبادی تصریح کرد: مردم دارای یک پیشینه درخشان در عرصه‌های دفاع از این کشور، فرهنگ و نظام هستند و امروز هم نقش بسیار ارزنده‌ای در وقف، سازندگی و ارتقای فرهنگ کشور دارند.

وی اضافه کرد: وقتی می‌بینیم مردم برای عرصه‌های فرهنگی حضور گسترده دارند این پیام را دارد که این مردم با وجود تحریم‌های ظالمانه و فشار استکبار همواره کار قابل قبولی را در فرهنگ داشته‌اند.

نوش‌آبادی در پایان خبر داد: در دی‌ماه سال آینده مراسم تکریم از مفاخر، مشاهیر و بزرگان شادگان همراه با جشنواره‌های متعدد در این شهرستان برگزار می‌شود.

 منبع: خبرگزاري فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان