کد خبر: 299635
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، در این تجمع اعتراض آمیز که بیش از 40 نفر از رانندگان و کارگران خودروهای استیجاری شرکت ملی حفاری ایران در اهواز حضور داشتند ،تجمع کنندگان به عدم دریافت پاسخی قانع کننده از مسئولان شرکت معترض شدند.

یکی از رانندگان معترض در این رابطه گفت: بیش از سه ماه است که شرکت ملی حفاری ایران مطالبات و حقوق ما را نه تنها پرداخت نکرده بلکه جواب قانع کننده ای به معترضان نداده است.

وی افزود: رانندگان معترض چندین بار خواهان دریافت مطالبات معوقه خود شدند اما مسئولان حراست اجازه حتی ملاقات چند دقیقه ای را با مسئولان مربوطه و مدیرعامل شرکت جناب آقای بهمنی را نمی دهند و ادامه هر گونه اعتراض را با تهدید به اخراج پاسخ می دهند.

این راننده ادامه داد: اکثر پیمانکاران و شرکت های دولتی در پایان سال حساب و طلب کارگران خود را تسویه می کنند و رضایت آنان را جلب می کنند اما شرکتی مانند حفاری با وجود درآمدهای میلیارد دلاری از عهده پرداخت مطالبات چند راننده عاجز مانده است.

وی ادامه داد: اکثر رانندگان نان آور خانه هایشان هستند و علاوه بر هزینه های زندگی باید هزینه های سوخت و سرویس خودروهای استیجاری شرکت را نیز باید پرداخت کنند که این امر زندگی در چند ماه اخیر را برای رانندگان سخت و طاقت فرسا کرده است.

لازم به ذکر است که این مشکل برای رانندگان شرکت ملی حفاری به یک پدیده ی دائمی در طول دو سه سال اخیر تبدیل شده است. ضمنا در این رابطه با یکی از مسئولان این شرکت تماس تلفنی برقرار کردیم که وی پاسخی نداد.منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان