یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 299522
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

هوشنگ حسونی زاده معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان گفت: آورد کل رودخانه‌های استان 9 میلیارد متر مکعب است که نسبت به سال‌های نرمال 9 درصد کاهش یافته اما در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته تقریبا افزایش دو برابری داشته است.

 

وی تصریح کرد: حجم آورد آب رودخانه کارون 3 میلیارد و 700 میلیون مترمکعب بوده است که نسبت به سال‌های نرمال 20 درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 58 درصد افزایش یافته و دارای بیشترین حجم آورد آب در استان بوده است.

 

حسونی زاده خاطرنشان کرد: رودخانه مارون با 413 میلیون مترمکعب آورد آب، دارای کمترین حجم آورد است که نسبت به سال‌های نرمال با کاهش 37 درصدی روبرو شده است.

 

وی عنوان کرد: رودخانه دز با 2 میلیارد و 900 میلیون مترمکعب آورد آب نسبت به سال‌های نرمال افزایش 15 درصدی داشته و رودخانه کرخه نیز با یک میلیارد و 900 میلیون مترمکعب آورد آب نسبت به سال‌های نرمال با کاهش 2 درصدی رو به رو شده است.منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان