یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 299508
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:تا پنج شنبه هفته جاری جو پایدار و افزایش دما در خوزستان حاکم خواهد بود.

کوروش بهادری  افزود: دما نسبت به روز گذشته 3درجه افزایش داشته است همچنین از امروز (11 اسفندماه) تا روز پنجشنبه هفته جاری شاهد افزایش 6 درجه ای دمای هوا در بیشتر نقاط استان خوزستان خواهیم بود.

بهادری بیان کرد: بنا بر پیش‌بینی‌ها از روز پنجشنبه به بعد نیز موج بارشی در برخی از نقاط استان فعال می شود ولی این فعالیت، قابل ملاحظه نخواهد بود.

وی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته رامهرمز با 34 درجه و ایذه با 9 درجه سانتی گراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان خوزستان گزارش شدند. همچنین تغییرات دمای هوای امروز اهواز بین 32 تا 14 درجه سانتی گراد در نوسان خواهد بود.منبع: باشگاه خبرنگاران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان