کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 299123
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز مسعود حق شناسمدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز  گفت : در دو حادثه مشابه که در دو روز گذشته به سازمان آتش نشانی گزارش شد، اخبار حاکی از تصادفاتی بود که خسارات جانی برای سرنشینان و یک عابر پیاده به بار آوردند در این میان خبر آتش سوزی خانه ای پلمپ شده آتش نشانان را به محل گزارش شده فرستاد.

وی افزود: ساعت ۱۵ و ۳۲ دقیقه هشت بهمن طی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی آتش سوزی ملکی واقع در منطقه یوسفی اطلاع داده شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: ستاد فرماندهی سازمان سریعا آتش نشانان را با امکانات وتجهیزات موردنیاز از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

حق شناس بیان کرد: آتش نشانان چهار دقیقه بعد در محل حاضر و با قطع برق خانه و رعایت تمهیدات ایمنی از گسترش آتش به منازل همجوار جلوگیری کردند. البته ملک نام برده بنا به دلایلی پلمپ شده بود و خوشبختانه کسی درون خانه سکونت نداشت.

وی با اشاره به در دست بررسی بودن علت این حادثه از سوی کارشناسان گفت: در حادثه ای دیگر که در منطقه کوی جواهری رخ داد یک دستگاه خودرو پراید به علت سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو با عابر پیاده برخورد کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: در این حادثه فرد مضروب دچار آسیب شدیدی شد و برای مداوا از طریق اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

حق شناس یادآور شد: ساعت ۱۶ و ۱۲ دقیقه روز گذشته نیز در جدیدترین گزارشی که شهروندان به ستاد سامانه ۱۲۵ دادند، اخبار حاکی از تصادف دیگری بود که در منطقه فرهنگ شهر رخ داد.

وی اضافه کرد: آتش نشانان بلادرنگ از نزدیکترین ایستگاه آتش نشانی خود را به محل حادثه رساندند و مشاهده نمودند که دو دستگاه خودرو که یکی از آنها پراید و دیگری پژو ۴۰۵ است که در اثر تصادف شدید بسیار آسیب و سرنشینان هر دو خودرو صدمه دیده اند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: آتش نشانان سریعا برق هر دو خودرو را قطع و سرنشینان را با استفاده از تجهیزات تخصصی از دو خودرو خارج و برای مداوا به اورژانس ۱۱۵ منتقل کردند. متاسفانه در این حادثه راننده پراید و سه سرنشین پژو صدمه دیدند.منبع: خبرگزاری مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان