کد خبر: 298990
تاریخ انتشار: جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش سایت خبری تحلیلی عصر اهواز ، رییس هیئت بازرسی انتخابات خوزستان در خصوص جشن پیروزی برخی از کاندیدا در شهرها، گفت: به هیچ عنوان تا زمانی که حوزه‌های رأی‌گیری بسته نشوند و کلیه آرا شمارش نشوند، هیچ‌گونه از این فعالیت‌ها قانونی نیست و با متخلفین برخورد می‌شود.

احمد سیاحی رییس هیئت بازرسی انتخابات خوزستان به خبرنگار ایسنا گفت : از آغاز انتخابات تاکنون موارد متعددی از تخلفات انتخاباتی گزارش شده که با تمامی آن‌ها برخورد شده است؛ کمبود امکانات در حوزه‌های انتخاباتی، عدم حضور نیروها در حوزه‌های انتخاباتی و دخالت نماینده‌های کاندیدا در فرایند انتخابات، از جمله تخلفاتی بوده که تاکنون گزارش شده است.

 

وی افزود: مطمئنا در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی نمایندگان و طرفداران آن‌ها در شهرها، نیروهای انتظامی و امنیتی مطابق قوانین با آن‌ها برخورد می‌کنند.

 

سیاحی تصریح کرد: تاکنون شمارش آرای در هیچ‌کدام از حوزه‌های رأی‌گیری انجام نشده است و همچنان رأی‌گیری ادامه دارد.

 

رییس هیئت بازرسی انتخابات خوزستان خاطرنشان کرد: اخلاق ملی ایجاب می‌کند به کسانی که پیروز انتخابات می‌شوند، تبریک گفت و کسانی که در انتخابات رأی نمی‌آورند در صورت اعتراض، باید تابع قوانین باشند و از طریق مجرای قانونی اعتراض خود را مطرح کنند.مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان