کد خبر: 298915
تاریخ انتشار: جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با ذکر این نکته که از سوی مجامع بزرگ سیاسی در تهران دعوت شده است تا در لیست انتخاباتی استان تهران وارد حوزه انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری شود، بیان داشت: بعد از اینکه دعوت شدم تا از تهران ثبت نام کنم به این دعوت پاسخ منفی دادم.

آیت الله موسوی جزایری نامزد ارشد مجلس خبرگان رهبری از استان خوزستان با ذکر خاطرات خود از اولین دوره مجلس خبرگان که به نام خبرگان قانون اساسی معروف شد، گفت: ظرف ۴۰ سال گذشته و بعد از مراجعت از شهر نجف اشرف و مقیم شدن در شهر اهواز، همیشه وام دار مردم خوزستان و به ویژه عشایر غیرتمند عرب و بختیاری و دیگر اقوام حاضر در استان بوده ام و می خواهم در همین استان بمانم.

وی ادامه داد: تا آنجا که توانسته ام در طول نزدیک به چهار دهه تلاش خود را برای اعتلای خوزستان نموده ام و انشاا… در صورت اعتماد مجدد مردم و به عنوان نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری این تلاش ها را ادامه خواهم داد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و رئیس حوزه های علمیه استان خوزستان، افزود: مردم خوزستان در همه دوره های تاریخی چه قبل از انقلاب و به ویژه بعد از انقلاب پای انقلاب اسلامی خود ایستادند و در همه ادوار به امام راحل و بعد هم مقام معظم رهبری لبیک گفتند تا خوزستان به مرحله ای برسد که امام راحل بفرمایند که؛ « خوزستان دین خودش را به اسلام ادا کرد».

 آیت الله موسوی جزایری در پایان از همه اقشار مردم و به ویژه حامیان مردمی خود در تشویق ایشان و دیگر چهره های حاضر در صحنه انتخابات خبرگان رهبری و همچنین مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و گفت: انشاا… در روز جمعه آینده مردم نجیب خوزستان با حضور بر سر صندوق های رای، مجددا در جهت حفظ آبروی دیرینه استان، گام خواهند برداشت.مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان