کد خبر: 298912
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بسمه تعالی

جناب آیت الله محمدحسین احمدی شاهرودی

نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان

باسلام

ضمن درود فراوان به جنابعالی،اینجانب با نیت ادای دینی که شما بر گردن بنده و بخشی از مردم جفرافیای خوزستان دارید به نگارش این یادداشت پرداختم.

در خاطر جوانان دهه شصت بخصوص مردمان جغرافیای شمال و شرق خوزستان هرگز فراموش شدنی نخواهد بود؛آن زمانی که شما بعنوان حاکم شرع خوزستان فعالیت دلسوزانه می داشتید و در همان برهه بود که به نجات یکی از جوانان آن دوره که بعدها از آن به نیکی در تاریخ این جغرافیا یاد می شود پرداختید،وی را با شجاعت تمام از مشکلی که برایش طراحی شده بود نجات دادید.

جناب آیت الله بزرگوار،این جوان دیروز یعنی آقای محمد شهنی مصطفی نماینده دوره دوم مجلس شورای اسلامی از حوزه مسجدسلیمان بود که این شخص خوشنام از جوانان دهه 60 سرزمین زرخیز و بزرگ پرور ایران اسلامی شهرستان مسجدسلیمان می باشد.

در آن زمان جنابعالی با رای عادلانه و تصمیم قاطع خود زمینه و اسباب رهایی ایشان را فراهم نمودید.

شاید و قطعا اگر این شجاعت و دلسوزی شما نسبت به مردم نبود،آقای محمد شهنی هیچوقت بر صندلی نمایندگی مردم جلوس نمی کرد و مردم این دیار حتی از داشتن یک دوره نماینده دلسوز و فداکار نیز محروم می شدند.

جناب آیت الله احمدی شاهرودی مرد بزرگ که با عدالت خود بخشی از تاریخ مردم مسجدسلیمان بعداز انقلاب را ایجاد کردید جای تقدیر،تشکر و قدردانی است.

در اینجا باید یادآور شد در مرام هر انسان بااصالتی این خواهد بود که همیشه وظیفه شناس باشد و از انسان هایی که به آنان لطف کرده اند تقدیر و تشکر نماید،بنده هم بنا به همین وظیفه از شما تشکر می کنم و می دانم و یقین دارم،مردم بختیاری،مردمان با اصالتی هستند و مطمئنا قدردان شما خواهند بود و افتخار می کنند که همینطور در گذشته همراه جنابعالی بوده اند و با رای منسجم و یکپارچه جنابعالی را دو دوره با افتخار بعنوان نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری انتخاب نمودند،باز هم براساس همان ارادت همیشگی به جنابعالی که دوست و یاور جناب آیت الله هاشمی رفسنجانی این مرد بزرگ که بخشی از تاریخ زنده انقلاب اسلامی می باشد هستید پای صندوق ها رفته و به شما رای خواهند داد و انتخاب اصلح و اول آنان جنابعالی خواهی بود؛تا شاید از این طریق بتوانند بخشی از محبت های شما را جبران نمایند و مطمئن هستیم جنابعالی نیز به مانند گذشته این مردم را فراموش نخواهید کرد و حامی آنان خواهید بود.

به امید پیروزی جنابعالی در همه عرصه های زندگی

زمان بابادی شوراب

5/ اسفند / 1394مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان