کد خبر: 298907
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، در متن این پیام آمده است : مردم عزیز و رشید خوزستان فردا جمعه هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴، به حول و قوه الهی انتخابات مهم و سرنوشت ساز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
عبدالحسن مقتدایی افزود: انتخابات از آن جهت که با فطرت انتخاب گر انسان، همسویی و هم خوانی دارد به خودی خود فرآیندی است میمون و مبارک و فرصتی است تا یک ملت به جای اینکه سرنوشت خود را به تصادف و شانس بسپارد، آستین همت بالازده و با آگاهی و شناخت، در سرنوشت خود دخالت نماید.
وی اظهار کرد: فرصت خدمت همچون گوی غلتانی در میان برگزیدگان مردم، دست به دست می شود و این اصلی ترین ماحصل مردم سالاری است.
استاندار خوزستان افزود: انتخابات یکی از با ارزش ترین تجارب اجتماعی بشر است و به نوبه خود حس اعتماد به نفس، حس مسئولیت پذیری و صدها صفت ارزنده دیگر را در جامعه می گستراند و علاوه بر همه این مزایای با ارزش، انتخابات برای ملت ما، مانور بزرگ و موثری است.
وی تصریح کرد: شواهد تاریخی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نشان می دهد که هرگاه حضور مردم در صحنه انتخابات پررنگ بوده است بدخواهان ملت، تا مدتی در حیرت و سرگردانی مانده اند و مهر سکوت بر لب نهاده اند.
وی افزود: مردم شریف خوزستان ، این سرزمین مقدس از آن شماست و عزت، سربلندی، شکوه و افتخار آن بستگی به همت والای شما دارد.
استاندار خوزستان در پایان تاکید کرد: انتظار دارم این بار نیز مانند همه ادوار گذشته و حتی با شکوه تر از آنها در پای صندوق های رای حاضر شوید و روح مطهر امام راحل و ارواح پاک شهیدان را خشنود نمایید.

 

 منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان