یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298891
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

photo_2016-02-23_13-27-58

?من همان کورش  جاروکارم?

استاد کوروش زنگنه درسال ١٣۵٢ درشهرستان باغملک درخانواده ای متدین وکشاورز چشم به جهان گشود , دوران دبستان را در مدرسه ١٧ شهریور آغاز و سپس دوره راهنمایی را در مدرسه امیرکبیر به اتمام رساند.

باتوجه به فقر شدید وعدم پشتوانه مالی وعدم درآمد کافی و جهت گذران زندگی و نان آوری برای خانواده پر جمعیت خود ، از ادامه تحصیل دست کشید و درکنار خانواده به کشاورزی ودست فروشی روی آورد ، که این روند دوری از درس وتحصیل به مدت  ۵ سال ادامه داشت , پس از این مدت بدلیل عشق علاقه به کسب علم ودانش آموزی مجددا به  بصورت متفرقه مشغول تحصیل گردید.

درسال ٧۴موفق به اخذ مدرک دیپلم شد و در همان سال مشغول خدمت سربازی در دادگستری استان خوزستان گردید. پس از اتمام خدمت مقدس سربازی بعنوان نیروی خدمات (جاروکار) دادگستری شهرستان باغملک بصورت روزمزد مشغول فعالیت شده است.

درسال ٧۶ دررشته فقه و مبانی حقوق به دانشگاه را یافتند  و با جدیت تمام در سنگر علم و دانش در جهت ارتقا سطوح علمی فعالیت نمود، تاجایی که پس ازاخذمدرک کارشناسی این امر نتوانست به نفس مطمئنه ایشان خدشه ای وارد نماید.

با اراده آهنین به مدت 5 سال دیگربه  شغل جاروکاری ادامه داد ، که این امرتعجب همگان رابرانگیخت ، تا اینکه جهت ادامه تحصیل به دادگستری اهواز منتقل گردید و مدت یکسال نیز درهمان شغل درحوزه قضایی شماره دو انجام وظیفه نمود.

سپس درسال ١٣٨١ بعنوان مسئول دفتر  رییس کل دادگاههای عموی وانقلاب اهواز به مدت ۴سال منصوب و ادامه فعالیت نمود ، ازسال ١٣٨۴به مدت ۴سال بعنوان مسوول امور اداری دادگاه و دادسرای عمومی و انقلاب اهواز با مردمداری وخلوص نیت وبه دور از هرگونه چشم‌داشتی وبا رغبت تمام انجام وظیفه نمود.

از سال ١٣٨٨ بعنوان معاونت مجتمع شماره چهار صنایع ومعادن شورای حل اختلاف اهواز منصوب و در همان سال بعنوان دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران پذیرفته شد , از همان ابتدای تحصیل با توجه به تجربه عملی و تسلط برموضوعات حقوقی دردانشگاههای رامهرمز ،شوشتر ، باغملک و دانشکده فنی سازمان آب وبرق ، بعنوان استاد در دوگروه حقوق و حسابداری به امر تدریس مشغول گردید.

تاجایی که در بین تمام دانشجویان وی را بعنوان استاد اخلاق میشناسند ازسال ١٣٩١بعنوان سرپرست شعب شورای مجتمع قضایی تصادفات منصوب و تا امروز با درایت و جدیت تمام به عنوان یک نیروی کارآمد درخدمت به خلق به دور از هرگونه قوم گرایی انجام وظیفه مینماید که منشاً خدمات نیکوکارانه ای به مردم عزیز اهواز بوده است ، که جدیت درکار و تسلط برموضوعات حقوقی و حسن خلق وهمچنین صداقت ومردم‌داری وی را شهره عام وخاص نموده ، همین امر باعث حلقه اتصال وی در درون هسته مرکزی قومیتهای ساکن کلانشهر اهواز شده است و امروزهم درحماسه ورسالت عظیم انتخابات گام برداشته تا با همت وتلاش شما انسان شناسان مردمان عزیز و ولایت مدار اهواز ، پرچم عدل وعدالت را بعنوان وکیل تام وتمام عزیزان برافراشته واین انتخاب رابعنوان یک حماسه تاریخی در دفتر خاطرات زرین خوزستان ثبت وضبط نماییم.

?  قضاوت با شماست?
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان