کد خبر: 298848
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش پایگاه خبری عصر اهواز ، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دو رخداد بزرگ سیاسی کشورمان است و حضور چشمگیر کاندیداها و مردم فهیم و بصیر کشورمان در این همایش بزرگ سیاسی نشان دهنده غیرت ملی و لبیک به انقلاب اسلامی است.

این سایت خبری به عنوان یکی از پربازدیدترین رسانه های خبری استان خوزستان در سطح وب و شبکه های مجازی استان خوزستان که از تأثیر گذاری بالایی نیز برخوردار است ، آماده است تا بسته های انتخاباتی کاندیداها،  اخبار، تحلیل، مصاحبه و دیدگاههای آنان را  در چهارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان “تبلیغات ” در فرصت باقیمانده منتشر کند.

با توجه به اینکه بسته های انتخاباتی باید مورد بررسی قرار بگیرد ، ستاد تبیلغات کاندیداها می توانند با از طریق فرم و یا با آدرس تلگرامی ارتباط بگیرند.

یک یادآوری مهم: پایگاه خبری عصر اهواز رسالت خبری خود را در اولویت کار قرار خواهد داد و فارغ از جانبداری ها و یا چشم پوشی بر هر خطای احتمالی، در جهت آشنایی و روشنگری هر چه بیشتر مردم برای انتخاب کاندیدای اصلح تلاش خواهد کرد.

متذکر می شود  مسئولیت محتوای بسته های انتخاباتی  از جمله انتشار مطالب، عکس ، پوستر و بسته های توضیحی بر عهده خود کاندیدا می باشد و پایگاه خبری عصر اهواز هیچ مسئولیتی در قبال صحت و یا عدم صحت آن ندارد.

در همین راستا عصر اهواز در نظر دارد فضاهای تبلیغی مناسب و پکیج تبلیغاتی خاصی را در اختیار کاندیداهای محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان قرار دهد. از خدمات ویژه این پکیج تبلیغاتی می توان به ایجاد صفحه اختصاصی برای نامزدهای انتخابات، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و … نام برد.

 

واضح و مبرهن است اولویت قرار گیری تبلیغات مربوط به کاندیداها بستگی به زمان اجاره نمودن فضای تبلیغی مورد نظر دارد، فلذا زمان درخواست  از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

نکته مهم : پایگاه خبری عصر اهواز مطالبی را که در جهت تخریب کاندیدا باشد به هیچ عنوان منتشر نخواهد کرد.

ارتباط در تلگرام : @asrahwaz_ir

 مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان