کد خبر: 298737
تاریخ انتشار: شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، سید حسن قاضی زاده هاشمی در جریان بازدید از بخش های مختلف بیمارستان آبادان در گفتگو با عصر اهواز ضمن اشاره به اینکه بنیاد خیریه نورآوران سلامت کار رسمی خود را به مدت ۵ سال است که آغاز کرده است، افزود: این بنیاد به طور غیر رسمی حدود ۱۰ سال است که در سطح کشور فعالیت دارد و دارای دو شعبه شرقی و مرکزی است.

وی  از خدمات چشم پزشکی، بینایی سنجی همراه با تهیه عینک و دندانپزشکی به عنوان خدمات رایگان و قابل ارائه توسط این بنیاد نام برد و اظهار کرد: از تعداد دریافت کنندگان خدمات ۱۲۳ هزار نفر آنان خدمات چشم پزشکی و ۵۷ هزار نفر نیز خدمات دندانپزشکی دریافت کردند ضمن آنکه برای ۲۳ هزار نفر  نیز فرم عینک تهیه و در اختیار آنان قرار داده شد.

وزیر بهداشت تصریح کرد:  حضور چشم پزشکان و دندانپزشکان برای انجام اعمال جراحی به صورت کاملا داوطلبانه و خیرخواهانه انجام می شود.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: ساماندهی حوزه سلامت به ویژه در بخش درمان و کنترل هزینه ها و مراقبت از بیت المال در گرو تجمیع بیمه ها است.

وی موضوع تجمیع بیمه ها را خواست جامعه پزشکی خواند و گفت: بهبود رابطه مالی پزشک و بیمار در گرو تجمیع و قویت بیمه ها است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان