یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298712
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

محمدحسن طیبی در گفتگو با عصر اهواز درباره آخرین وضعیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار کرد: تمرینات تیم شهرداری برای بازی در مرحله پلی آف به صورت منظم درحال برگزاری است و بازیکنان برای انجام مسابقه در این مرحله آماده می شوند.

طیبی به بازی نخست مرحله پلی آف در مقابل تیم پالایش نفت آبادان اشاره کرد و گفت: نخستین بازی ما با تیم آبادان، دوشنبه ۱۰ اسفند در گرگان خواهد بود و بازی دوم پنجشنبه در زمین حریف برگزار خواهد شد.

وی افزود: مرحله پلی آف به صورت چهار پیروزی از هفت بازی و با احتساب سه بازی در دور مقدماتی است که بر این اساس تیم نفت دو بر یک از تیم شهرداری پیش است.

وی درباره حضور بازیکن دورگه ایرانی – کانادایی در تمرینات تیم شهرداری اظهار کرد: این بازیکن را فردی معرفی کرده بود و به صورت تستی در تمرینات شرکت می کرد و در نهایت نظر کادرفنی را جلب نکرد.

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: وی روز چهارشنبه با سرمربی تیم صحبت کرده بود و قرار شد پس از تمرین پنجشنبه (روز گذشته) گرگان را ترک کند.

طیبی درباره این موضوع که گفته می شود بازیکن دورگه با سفارش شهردار گرگان در تمرینات شرکت کرده است، گفت: من این موضوع را نشنیده ام. دو روز ابتدایی تمرین پس از تعطیلات، آقای ایزدپناه به علت بیماری در تمرینات شرکت نکرده بود و ما از حضور این بازیکن اطلاعی نداشتیم.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه این بازیکن گرانقیمت نبود، خواستیم نمایش فنی این بازیکن را ببینیم و اینکه به کار تیم می آید یا خیر؟ که در نهایت سرمربی روز گذشته نظر نهایی را درباره این بازیکن بیان کرد.

وی درباره جذب ملی پوش سابق بسکتبال گفت: روز گذشته آقای ایزدپناه به من اعلام کرد که «ایمان زندی» امروز (جمعه) به گرگان می آید و فردا (شنبه) در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد.

سرپرست تیم بسکتبال شهرداری گرگان از عقد قرارداد با این بازیکن خبر داد و بیان کرد: باتوجه به اینکه زندی بازیکنان آماده و مطرحی است، فردا قراردادش ثبت خواهد شد.

به گفته طیبی، ایمان زندی تا پایان مرحله پلی آف در خدمت تیم شهرداری گرگان خواهد بود.

گفتنی است؛ ایمان زندی ۳۴ ساله، از جمله بازیکنان شاخص بسکتبال ایران است که سابقه بازی در تیم ملی و تیم های باشگاهی ذوب آهن اصفهان و صنایع پتروشیمی ماهشهر را در کارنامه دارد.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان