کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298700
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز‏، عبدالله ویسی جمعه شب در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال خوزستان که با تساوی یک بر یک در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز بازی پرتوان و جانانه‌ای از هر دو تیم شاهد بودیم و صبا و استقلال خوزستان شجاعانه و تهاجمی بازی کردند و هیچ یک از دو تیم نمایشی دفاعی و محتاطانه از خود بروز ندادند. 

وی افزود: ما برای حفظ صدرنشینی باید ۳ امتیاز این بازی را کسب می‌کردیم اما متأسفانه نتوانستیم بیش از یک امتیاز از این بازی بگیریم و صبا در بازی امروز بسیار خوب ظاهر شد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مساوی بازی امروز حاص یک بازی پایاپای از سوی هر دو تیم بود و امیدوارم در هفته‌های آتی بتوانیم ۲ امتیازی که امروز از دست دادیم جبران کنیم. 

ویسی بیان داشت: وقتی گل خوردیم شرایط تغییر کرد و فشار را مضاعف کردیم البته شرایط بازی برای هر دو تیم مساوی بود و این نتیجه نتیجه عادلانه‌ای بود. 

وی عنوان کرد: میانگین سنی تیم استقلال خوزستان ۲۴ و شش دهم سال است و تیم شاداب و بانشاطی داریم و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: واقعیت این است که در ابتدای لیگ پسرم هم به من می‌گفت که با این تیم باید هفته سوم و چهارم بار و بندیلت را جمع کنی و از استقلال خوزستان بروی اما خدا کمک کرد و تیم ما لیاقت خود را نشان داد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان