یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298681
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – آیت‌الله عباس کعبی،با اشاره به ضرورت حضور مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: حضور پر شور مردم در انتخابات نشان از پایبندی ملت ایران اسلامی به تکلیف‌مداری، ولایت‌مداری و بصیرت است. مردم در انتخابات با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) تجدید بیعت می‌کنند و ولایتمداری خود را به رخ جهان می‌کشانند. ماندگاری نظام در گرو پایمردی ملت اسلامی و پشتیبانی همه‌جانبه آن‌ها از انقلاب است.

وی اظهار کرد: آرای مردم، تعیین کننده سرنوشت کشور است، باید در این باره در جهت حضور پر شکوه مردم و نشاط انتخاباتی در کشور تلاش کنیم. مشارکت مردم، در واقع اعتماد و اطمینان آن‌ها به نظام جمهوری اسلامی را اثبات می‌کند و در این میان دشمنان که همواره استقلال و آزادی ملت ایران را مغایر با منافع خود می‌دانند تلاش می‌کنند صحنه انتخابات را از حضور مردم تهی کنند.

وی تاکید کرد: حضور در انتخابات یک تکلیف است و هر فردی به نوبه خود در این انتخابات اثرگذار است. اگر به اهمیت انتخابات در عرصه‌های سیاسی و بین‌المللی توجه داشته باشیم خواهیم دید که این همه هجمه و توطئه در جهت دلسرد کردن مردم از حضور در صندوق‌های رای تا چه اندازه برای دشمنان و مستکبران اهمیت دارد.

این عضو مجلس خبرگان تصریح کرد: مردم بصیر و آگاه ایران همه نقشه‌های شوم دشمن را خنثی می‌کنند، همان‌گونه که در جریان توطئه 88 با ولایتمداری و بصیرت موجب شدند دشمن نتواند به اهداف شوم خود دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات یک حماسه سیاسی است و موجب اقتدار ایران در سطح بین‌الملل می‌شود از این رو دشمنان تلاش می‌کنند ملت ایران را ناامید سازند تا به سمت صندوق‌های رای نروند.

وی اظهار کرد: انتخاب افرادی مومن، اصلح و شجاع، یک تکلیف و وظیفه سنگین بر دوش هر یک از مردم است و باید تلاش کرد انتخابات در چارچوب قانون و اخلاق کاندیداها انجام پذیرد.

کعبی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات نشان از اعتماد ملت به نظام و انقلاب است و آرای مردم تعیین کننده سرنوشت است و تداوم انقلاب را تضمین می‌کند.

سایت راه مجلس با هدف مشارکت حداکثری ملت ایران پای صندوق های رای در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، کمک به مردم در شناخت بهتر و کامل تر کاندیدای محترم و همچنین مشخص شدن جبهه سیاسی کاندیدا در کنار تبلیغات به فعالیت گسترده کشوری می پردازد. در راه مجلس تلاش شده اسامی کاندیدای انتخابات مجلس دهم به همراه آخرین اخبار انتخاباتی مجلس در هر استان به تفکیک حوزه انتخابیه درج گردد. با ثبت نام کاندیدای خود درهر حوزه انتخابیه ما را در این امر یاری رسانید. مدیریت مجموعه راه مجلس کمال تشکر و قدر دانی را از شما که ما را در راه مجلس دنبال میکنید دارد.

http://asrahwaz.ir/wp-content/uploads/2016/02/IMAGE634376048632579372.jpgمطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان