یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298678
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز‏، علی دایی شامگاه جمعه پس از دیدار صبای قم و در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال خوزستان که با نتیجه یک بر یک در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار داشت: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود و ما آمده بودیم که این بازی را ببریم و در نیمه نخست نیز تیم بر‌تر میدان بودیم اما در گلزنی ناموفق بودیم. 

وی افزود: گلی که دریافت کردیم روی یک اشتباه فردی بود و اشتباهات فردی کمر تیم صبای قم را شکسته است. 

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: ما امروز نه تنها کمکی از سوی بازیکنانمان به اندازه کافی ندیدیم بلکه تلاش یک تیم را یک کارت قرمز اشتباه و بی‌مورد هم تحت تأثیر قرار داد. 

دایی بیان داشت: می‌توانستیم در بازی امروز برنده میدان باشیم و تلاش زیادی هم انجام دادیم اما این تلاش‌ها برای پیروزی کافی نبود. 

وی عنوان کرد: جلال علی‌محمدی یکی از نفرات موثر ما و بهترین گلزن تیم ما بود که وی را تا پایان سال از دست داده‌ایم و متأسفانه دیگر نمی‌توانیم به فکر جذب مهاجمی باشیم و باید برای فصل آینده برای جذب مهاجم اقدام کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: داور اگر اتفاقاتی که در محوطه جریمه حریف رخ داد در محوطه جریمه صبا اتفاق می‌افتاد برخورد دیگری می‌کرد و در یک صحنه پنالتی ما را نادیده گرفت و‌‌ همان پنالتی می‌توانست سرنوشت بازی را عوض کند.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان