کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298637
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز – حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا حاجتی در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز اظهار کرد: در طول 36 سال گذشته آمریکا هر کاری کرده تا ایران را شکست دهد اما همیشه خود شکست خورده و موفق به شکست ما نشده است.

وی با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص امریکا عنوان کرد: یکی از کارهایی که آمریکا در سال های اخیر انجام داده آن است که کسانی را وادار کرده تا چهره آمریکا را زیبا نشان دهند و جوری وانمود کنند که چهره دشمن برای مردم غافل بماند.

حاجتی تصریح کرد: برنامه دشمن این است که انقلاب را به دست کسانی شکست دهد که خود آنها در پیروزی انقلاب دست داشتند.

وی با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری درباره آمریکا و رابطه با این کشور عنوان کرد: هر مذاکره با این کشور به جز مذاکرات هسته ای و توافق بر سر مسایل دیگر عبور از خط قرمزها است و کسانی که از این خط قرمزها عبور کنند محبوب ملت ایران نخواهند بود.

امام جمعه موقت اهواز گفت: آمریکا می خواهد در انقلاب ایران و انتخابات اعمال نفوذ کند اما خواهیم دید که با حضور مردم در انتخابات مشت محکمی در دهان آمریکا و سایر دشمنان ملت ایران خواهیم کوبید.

وی اظهار کرد: تا آمریکا، آمریکا است و حرف شیطان را می زند، میان ما و این کشور دشمنی است و ارتباط خوب با این کشور به دلیل آنکه شیطان است، انکار الهی و انکار قرآن است.

حاجتی ادامه داد: ملت ما تا آخرین نفس و خون خود در مقابل آمریکا و آمریکازدگان خواهد ایستاد و با آنها مقابله خواهد کرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: انتخاباتی که در پیش رو است آزمایشی است برای ملتی که داعیه دار پرچم ولایت فقیه و آرمان های بزرگ آن است. ملت ایران در این انتخابات با عظم راسخ باید به کسانی رای دهند که در ستیزه با دشمنان و به خصوص آمریکا و همراه با ولایت فقیه هستند.

امام جمعه موقت اهواز افزود: اگر آمریکا به این امید نشسته تا ملت ایران به یک جریان واداده رای دهند و خون شهیدان حرم را پایمال کنند، هرگز این گونه نخواهد بود و هیهات من الذله.

امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: رمز نجات ما و کلید رمز سعادت ملت ایران تقوا است و اگر قرار است موفق باشیم باید تقوا داشته باشیم.

http://asrahwaz.ir/wp-content/uploads/2016/02/127723.jpg

ایرنابرچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان