کد خبر: 298606
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود:رهبر معظم انقلاب و امام راحل (ره) همواره به رای دادن به افراد متقی و وفادار به نظام اسلامی تاکید کرده اند لذا نباید به افراد وابسته به قدرت های خارجی،طرفداران اسلام آمریکایی ،افراد مشکوک و افراد منحرف رای داد.
وی با بیان اینکه افراد شایسته و اصلح باید وارد مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شوند از نامزدها خواست با رعایت اخلاق و ایمان و رعایت قانون تبلیغ کند.
امام جمعه اندیمشک در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد:در خصوص جریان نفوذ باید مراقب بود و مردم در این راستا آگاه باشند و با بصیرت عمل نمایند.
وی بیان کرد:ملت ایران اسلامی در طول تاریخ با شهادت طلبی خود مانع بزرگی در مقابل دشمنان اسلام ایجاد کرده است که این راه با صلابت و ایمان ادامه دارد.
حجت الاسلام خدامی گفت:دشمن پس از ناتوانی در جنگ سخت به سوی جنگ نرم و نفوذ در بدنه نظام روی آورده و عملکرد آگاهانه مردم در عرصه های مختلف برای مقابله با نفوذ دشمن یک ضرورت است.
وی با اشاره به نقش مدافعان حرم گفت:شهدای مدافع حرم در راه دفاع از ارزش های اسلامی جانفشانی کردند و امروز این افراد بهترین الگو در معنویت و حماسه هستند.
امام جمعه اندیمشک با تشریح ویژگی های ارزشمند حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه گفت:باید حرمت این ایام حفظ شود.

 مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان