کد خبر: 298599
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، حجت الاسلام سیدمحمد امام در خطبه های نمازجمعه این هفته شوش افزود:طبق فرموده رهبر معظم انقلاب ما نیاز به مجلسی قدرتمند، نترس و تاثیر گذار در مقابل دشمنان داریم و مجلسی که بخواهد از دشمن تاثیر پذیرد شایسته نظام جمهوری اسلامی نیست.
خطیب جمعه شوش اضافه کرد: نامزدهای انتخابات باید از تخریب ارزش های نظام اسلامی و دادن وعده های پوچ و توخالی خودداری کرده و با رقابتی سالم در سایه صداقت و عقیده پاک وارد این عرصه شوند.
وی خواستار حضور گسترده و با شکوه مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه شد و گفت: مردم یکبار دیگر در پای صندوق های اخذ رای دشمنان انقلاب و نظام را نا امید خواهند کرد.
امام جمعه شوش در خصوص ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: همه ویژگی های ائمه مثل علم امام، عصمت و ولایت تکوینی در حضرت فاطمه (س) نمایان بود و اگر چه این بزرگوار امام نبودند و لیکن حجت خدا برهمه انبیا و فرشتگان و اولیای الهی به شمار می رفتند.
وی افزود: باید نسبت به سیاه پوشی معابر و اجتناب از شادی اقدام کنیم و نامزدهای انتخابات نیز باید این موارد را در ایام تبلیغات رعایت کنند.
وی با تبریک یکم اسفند ماه روز روحانی افزود:در چنین روزی جنگنده های رژیم بعث به هواپیمای حامل ۴۰ نفر از نمایندگان مجلس و مسئولان سایر ارگانها حین بازگشت از جبهه های جنگ حمله کرده و آنان را به شهادت رساندند که در این میان نماینده امام خمینی (ره) ، آیت الله محلاتی هم به شهادت رسید و به همین دلیل این روز به نام روز روحانی نامگذاری شده است.
امام جمعه شوش پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به جامعه مهندسی کشور تبریک گفت.

 

 

ایرنامطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان