یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298388
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

اسماعیل ایدنی شامگاه پنج شنبه در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان در دست ساخت شهدای صنعت نفت در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: این دانشگاه توسط شرکت ملی نفت ایران تأمین اعتبار شده و پس از تکمیل به دانشگاه علوم پزشکی اهواز تحویل داده می شود.

وی افزود: وزیر بهداشت در این بازدید در جریان آخرین روند اجرایی ساخت بیمارستان و مشکلات و موانع آن قرار گرفت و توصیه های لازم را برای تسریع در عملیات اجرایی ساخت آن ارائه داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: سطح کل زمین ۸۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع و سطح کل زیربنای آن ۲۳ هزار و ۷۳۵ متر مربع است.

ایدنی بیان کرد: این بیمارستان شامل ساختمان اصلی با بخش های بستری، اداری، جراحی، زایمان، آی. سی. یو، سی. سی. یو، آن ای سی یو، اورژانس، درمانگاه، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز و تالاسمی است.

وی با اشاره به اینکه ساختمان های جنبی این بیمارستان جمعا به مساحت زیربنای ۶ هزار و ۲۸۵ متر مربع است، ادامه داد: این بیمارستان ۱۲۸ تخته است.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان