کد خبر: 298346
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام سید محمدرضا سادات ابراهیمی پیش از ظهر امروز پنج شنبه در آیین  گشایش بیمارستان ۳۲ تخت خوابي گتوند با حضور وزیر بهداشت و در مان اظهار کرد: بعد از توافق هسته ای طرح تحول نظام سلامت یکی از مهمترین کارهای دولت یازدهم است که حتی منتقدان دولت هم به موفقیت آن اذعان دارند.

سادات ابراهیمی اضافه کرد: امکانات بهداشتی و درمانی خوبی برای حاشیه گتوند فراهم شده ولی نیازمند کمک و توجه بیشتر است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند تصریح کرد: دو شهرستان شوشتر و گتوند، با کمبود آمبولانس مواجه هستند که نیاز بسیار حیاتی آنها است. بهورزان هم خواهان ارتقای حقوق دریافتی و محاسبه سختی کار خود هستند که باید به آن رسیدگی شود.

وی افزود: از وزیر بهداشت تقاضا می کنیم مراکز درمانی روستایی گتوند را به مراکز شهری ارتقا دهد و آنها را شبانه روزی کند.

سادات ابراهیمی در خصوص بیمارستان کارون گتوند نیز عنوان کرد: کمتر جایی است که مثل این بیمارستان گتوند صفر تا ۱۰۰ آن کاملا استاندارد باشد و تنها کمبود نیرو دارد.

به گزارش عصر اهواز، بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون گتوند که در ورودی این شهر واقع شده و در زمینی با زیر بنای چهار و ۵۰۰ مترمربع احداث شده و امروز با حضور وزیر بهداشت و درمان به صورت رسمی افتتاح شد.

کلنگ احداث این بیمارستان در سال ۱۳۸۹ به زمین زده شده و عملیات اجرایی آن از سال ۹۱ آغاز شد.۵۰  میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی درمانی و ۱۰۰ میلیارد ریال نیز برای ساخت آن هزینه شده است.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان