یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298313
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز سید حسن قاضی زاده هاشمی ظهر امروز پنج شنبه در آئین گشایش بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون گتوند در این شهرستان اظهار کرد: انتطار داریم که کار اصلی از همین الان توسط کادر پرستاری و  پزشکی شروع شود و آن چیزی باشد که مورد نظر و رضايت باشد.

وی افزود: مشکلاتی در حوزه درمان و بهداشت و خانه های بهداشت وجود دارد که باید شاهد تحول جدی در حوزه ماموریت دانشگاه علوم پزشکی دزفول باشیم.

وزیر بهداشت درمان و آموزش علوم پزشکی تصريح کرد: باید شاهد تغییرات و تحولاتی باشیم اما انتظار نداریم با مشکلاتی که دولت دارد مشکلات یک شبه حل شود.

قاضی زاده هاشمی اضافه کرد: کسی در بخش پزشکی کم کاری نمی کند و به تدریج شاهد برآورده شدن خواسته ها خواهیم بود.

وی عنوان کرد: تکمیل بیمارستان شوشتر یکی کارهای مهمی است که باید انجام شود ولی نمی توانیم در همه جای کشور «سی تی اسکن» راه بیندازیم و جراح مغز و قلب داشته باشيم چون هزینه همه آنها زیاد است و هیچ کجای دنیا این طور نيست.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: دستگاه بهداشت و درمان با سایر دستگاه های کشور فرق دارد و کوچکترین رفتار ما زیر ذره بین آنها است ولی امیدواریم شاهد حداکثر بهره مندی در جهت رضایتمندی مردم باشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان