کد خبر: 298310
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی عصر اهواز، با اشاره به حمایت رسانه‌های وابسته به انگلیس و آمریکا از برخی کاندیداها و جریان‌های خاص در انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اظهار داشت: جای تعجب دارد که حمایت رسانه‌های بیگانه از یک طیف سیاسی موجب ابراز برائت آنها در انتخابات از این رسانه‌ها نشده است.

وی افزود: رسانه‌های انگلیسی همواره در آستانه انتخابات‌ با تبلیغات منفی مردم را به عدم حضور و تحریم آن دعوت می‌کردند، اما در این دوره نه تنها مردم را به عدم حضور در پای صندوق‌های رای تشویق نمی‌کنند، بلکه از یک طیف و شخص سیاسی خاصی در کشور حمایت می‌کنند.

کاندیدای انتخابات مجلس دهم با اشاره به حمایت رسانه‌های بیگانه از نامزدهای یک طیف سیاسی خاص، تصریح کرد: این‌گونه موضوعات در ایام انتخابات باید مورد توجه مردم قرار گیرد و مطالبه مردم از این طیف‌ها و گروه‌های سیاسی که مورد حمایت انگلیس قرار گرفتند این باشد که از اعلام حمایت بیگانگان اعلام برائت کنند.

وی تصریح کرد: استکبارجهانی در حال تلاش است که یک گروه خاص سیاسی را بر مسند قدرت بیاورد و با این تبلیغات و بحث‌های رسانه‌ای تلاش دارد آرای مردم را به سمت این طیف‌ها و شخصیت‌های خاص جلب کند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشات امام‌خمینی(ره) مبنی بر اینکه "اگر دشمن از ما تعریف و تمجدید کرد باید به کار خود شک کنیم و مطمئن باشیم که آن عملکرد ما اشتباه بوده که موجب امیدواری دشمنان شده"، گفت: این مسئله می‌تواند ملاک و معیاری برای مردم باشد.

الهی در پایان با بیان اینکه مردم به کاندیداهایی که انگلیس از آنها حمایت می‌کند، رای نمی‌‌دهند، تاکید کرد: طیف‌ها و شخصیت‌های سیاسی که مورد حمایت رسانه‌های انگلیسی هستند بهتر است از گذشته درس بگیرند و نسبت به تحرکات رسانه‌های بیگانه اعلام برائت کنند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان