کد خبر: 298241
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی چهارشنبه شب در نشست هم‌اندیشی فعالین سیاسی، فرهنگی استان که با موضوع سلامت انتخابات، زمینه ساز مشارکت حداکثری در سنندج برگزارشد، گفت: مجموعه زیادی در تلاش هستند که انتخابات در سلامت کامل، با امنیت و با مشارکت حداکثری برگزار شود .

وی عنوان کرد: همه باید تلاش کنند تا صالح‌ترین فرد که می‌تواند برای استان مفید و مثمر ثمر باشد را انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه تمامی مسئولان درصدد فراهم کردن زمینه‌های برگزاری انتخاباتاتی پرشور  در استان هستند، بیان کرد: توصیه‌ ما به عموم مردم حرکت در مسیری است که سلامت انتخابات را رقم زده و زمینه‌ساز رشد استان در آینده شود.

وی اظهارداشت: همه مجموعه‌های درگیر در انتخابات یک هدف کلی دارند و آن سلامت انتخابات و برگزاری آن در امنیت کامل است.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه گفتمان انقلاب اسلامی ایران یک تحول اساسی و عمده را در دنیا به وجود آورد، افزود: گفتمان انقلاب ما گفتمان اسلامی را در مقابل گفتمان مادی قرار داد وبدین وسیله تمدن اسلامی در تقابل با غرب و تمدن مادی قرار گرفت.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ادامه داد: از ابتدای انقلاب تا کنون می‌بینیم که دشمنان برای ضربه زدن به نظام از هر راه و وسیله‌ای استفاده کردند و انتخابات نیز یکی از ابزارهایی است که برای نفوذ و ضربه انتخاب کرده‌اند تا بتوانند تفکر مادی خود را غالب کرده و به اهداف خود برسند.

نماینده ولی فقیه در کردستان یکی از اهداف والای انقلاب اسلامی ایران را صدور آن به دیگر کشورها خواند و گفت: تلاش برای حاکم شدن اسلام بر تمام جهان از دیگر اهداف انقلاب است که برای رسیدن به این مهم نظام ما باید محکم و قوی شود و بقیه ملت‌ها را به تکاپو و حرکت وا داشته و به آن هدف والا برساند.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی عنوان کرد: اختلاف نظر و سلایق درون کشور همیشه وجود داشته و این امر طبیعی همچنان تداوم دارد اما این اختلاف‌ها نباید ما را از اهداف مشترک‌مان که استواری و امنیت نظام است دور کند.

وی به فعالیت گروه‌ها و احزاب مختلف در جریان انتخابات اشاره کرد و گفت: همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی همه باید یک هدف داشته باشند و آن افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است چرا که این امر برای نظام بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: همه ما ایرانی هستیم و باید برای عزت و اقتدار کشور تلاش کنیم و مشارکت در انتخابات یکی از راه‌های ارتقای امنیت و عزت کشور است.

نماینده ولی فقیه در کردستان بیان کرد: هر چقدر ملت ایران پرشورتر و قوی‌تر در صحنه انتخابات حاضر شوند دشمنان ناامید و مایوس‌تر می‌شوند.

وی به وظایف گروه‌ها و فعالان سیاسی اشاره کرد و گفت: همه احزاب فعال در انتخابات باید به وجوه مشترک نظام یعنی امنیت توجه کنند که این به سود همه مردم است.

وی با اشاره به آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها افزود: اینجانب به عنوان یکی از خدمتگزاران این نظام یک قدم برای رد صلاحیت هیچ شخصی برنداشته‌ام و از رد صلاحیت افراد هم خوشحال نمی‌شویم اما تشخیص صلاحیت افراد بر عهده قانون است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی  بیان کرد: همه باید دقت کنند که به نتیجه سازنده‌ای برسیم و تلاش کنیم فردی برای استان انتخاب شود که برای استان مفیدتر باشد.

وی گفت: همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و امنیتی موظف هستند برای برگزاری انتخاباتی سالم و با امنیت کامل و مشارکت حداکثری تلاش کنند و مکلف هستند کمال دقت را در انجام وظیفه داشته باشند.

وی افزود: همه مردم باید از حق رای خود استفاده کنند و هر کس مکلف است به وظیفه خود عمل کرده و باید برای انتخاب افراد دلسوز و توانمند تلاش کند و یقین داشته باشد که انتخاب نمایندگان اصلح در واقع کمک مستقیم به دستگاه‌های اجرایی و هموار نمودن مسیر توسعه کردستان است.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان